آخرین اخبار : 

دانلود نمونه سوالات استخدامی هلال احمر

“دانلود نمونه سوالات استخدامی هلال احمر”,نمونه سوالات استخدامی هلال احمر,”دانلود رایگان دانلود نمونه سوالات استخدامی هلال احمر,”دانلود نمونه سوالات استخدامی هلال احمر با جواب ,”دانلود نمونه سوالات استخدامی هلال احمر با پاسخ,”دانلود نمونه سوالات استخدامی هلال احمر با پاسخنامه”,دانلود نمونه سوالات استخدامی هلال احمر ۹۵″,دانلود نمونه سوالات استخدامی هلال احمر پارسال,”دانلود نمونه سوالات استخدامی هلال احمر سالهای گذشته,”دانلود نمونه سوالات استخدامی هلال احمر+جواب,”دانلود نمونه سوالات استخدامی هلال احمر تستی”,دانلود نمونه سوالات استخدامی هلال احمر تشریحی,”دانلود نمونه سوالات استخدامی هلال احمر+پاسخ,”دانلود نمونه سوالات استخدامی هلال احمر+کلید,”دانلود نمونه سوالات استخدامی هلال احمر+پاسخنامه,”

 • نمونه سوالات استخدامی هلال احمر دروس عمومی
 • ۳۰۰سوال كمك‌هاي اوليه با پاسخ
  ۷۵ سوال اساسنامه‌ي جمعيت هلال احمر با پاسخ
 • ۳۵ سوال تاريخچه‌ي صليب سرخ و هلال احمربا پاسخ
 •  ۵۵۰ سوال معارف اسلامي با پاسخ
   ۵۵۰ سوال زبان و ادبيات فارسي با پاسخ
  ۵۵۰سوال  زبان انگليسي ـ عمومي با پاسخ
  ۵۵۰سوال فنّاوري اطلاعات (مهارت‌هاي ۳، ۴، ۶ و ۷ I.C.D.L)
  ۱۰۰ سوال هوش و توانمنديهاي ذهني با پاسخ

  مشخصات فایل:

  pdf  با قابلیت پرینت و کپی /قابل استفاده با کامپیوتر خانگی/ لپ تاپ /تب لت /گوشی موبایل/اندروید و هوشمند

  جهت پرداخت آنلاین و دانلود بلافاصله بر روی عکس زیر کلیک کنید

  تذکر مهم : ایمیل را در هنگام پرداخت صحیح وارد کنید چون علاوه بر دانلود مستقیم و مشاهده لینک دانلود بعد از پرداخت لینک دانلود به ایمیل ارسال میشود سعی شود از یاهو میل یا جیمیل استفاده کنید

 

توصيه‌هاي مهم به داوطلبان گرامي

 • ۱- داوطلبان بايد اطلاعیه ثبت نام را بطور كامل مطالعه كرده باشند
 • ۲- داوطلبان باید حتما شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در اطلاعیه ثبت نام را داشته باشند.
 • ۳- داوطلبان لازم است در درج كد ملي، نام خانوادگي و نام، مشخصات شناسنامه‌اي، ارسال عكس و تمامي اطلاعات لازم ديگر دقت و توجه كافي به عمل آورند، بديهي است درصورت اعلام و ارسال هرگونه اطلاعات اشتباه، با داوطلب به عنوان متخلف برخورد خواهد شد.
 • ۴- در پايان ثبت‌نام اينترنتي تأييد صحت اطلاعات ارسالي به عهده شخص داوطلب مي‌باشد، لذا دقت و توجه كافي در اين خصوص به عمل آيد.
 • ۵- براي جلوگيري از مشكلات بعدي حتماً اطلاعات درج شده در تقاضانامه ثبت‌نامي را به دقت بررسي نمايند.
 • ۶- داوطلبان پس از تكميل تقاضانامه و دريافت كد پيگيري يك نسخه پرينت از تقاضانامه تهيه و پس از مطالعه مندرجات آن، آنرا نزد خود نگهداري نمايند.
 • ۷- داوطلبان لازم است اطلاعات كارت اعتباري، شماره پرونده و كد پيگيري خود را تا اعلام نتايج نهايي نزد خود نگهداري نمايند.
 • ۸- توصيه مي‌شود داوطلب فرايند ثبت‌نام را شخصاً انجام دهد و شماره پرونده و كد پيگيري دريافتي از سايت را، نزد سايرين افشا نكند.

 

اطلاعيه‌ جمعيت هلال احمرجمهوري اسلامي ايران درباره‌ تاريخ و نحوه ثبت نام از داوطلبان متقاضي شركت در آزمون‌ استخدام قراردادي مردادماه ۱۳۹۵

۱۳۹۵/۰۳/۰۵
 • نسخه چاپی
به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز از محل مجوز مندرج در بند (۱۳) ماده واحده بودجه سال ۹۴ جمعیت در قالب قرارداد کار معین، بدين وسيله به اطلاع كليه امدادگران، داوطلبان فعال و فرزندان كاركنان بازنشسته جمعيت هلال احمر متقاضي ثبت‌‌نام و شركت در آزمون استخدامي مرداد ماه ۱۳۹۵ مي‌رساند كه ثبت‌‌نام در اين آزمون منحصراً به صورت اينترنتي از طريق پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني:  www.sanjesh.orgاز روز چهار‌شنبه مورخ ۰۵/۰۳/۱۳۹۵ آغاز و در روز یکشنبه مورخ ۱۶/۰۳/۱۳۹۵ پايان مي‌پذيرد.
لذا ضرورت دارد كليه متقاضيان در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرايط و ضوابط عمومي و اختصاصي آزمون وفراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز، نسبت به ثبت ‌نام در آزمون فوق اقدام نمايند.
داوطلبان مي‌بايست با توجه به مندرجات جدول شماره ۱ (ذيل همين اطلاعيه) و با عنايت به نوع مدرك و رشته تحصيلي نسبت به انتخاب يك عنوان رشته شغلي اقدام نموده و سپس با توجه به رشته شغلي انتخابي نسبت به انتخاب يك كد رشته شغل محل از جدول شماره ۲ (ذيل اين اطلاعيه) براساس شهرستان و استان بومي اقدام نمايد.
شرايط عمومي استخدام :
۱-  تدين به دين مبين اسلام يا يكي از اديان رسمي كشور مصرح در قانون اساسي
۲-  تابعيت ايران
۳-  التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران
۴-  داشتن كارت پايان خدمت وظيفه عمومي يا معافيت دائم از خدمت در زمان ثبت نام . کارت یا برگ معافیت موقت و هرگونه گواهی صادره به صورت موقت قابل قبول نمی باشد. (ملاك محاسبه تاريخ ۱۱/۰۳/۱۳۹۵ مي‌باشد)
۵-  عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر و روانگردان
۶-  عدم سابقه محكوميت جزايي موثر
۷-  داشتن­ سلامت ­كامل جسماني و رواني و توانايي­ تصدی شغل مورد درخواست
۸-  نداشتن منع استخدام به موجب آراء مراجع قضايي
۹-  متقاضیان استخدام نبايد مستخدم رسمي، ثابت و پيماني، قراردادي دستگاه هاي دولتي، نهادهای عمومی غیردولتی و يا بازخريد خدمت باشند.
۱۰-عدم اشتغال به صورت قرارداد کار معین در جمعیت.
شرايط اختصاصي استخدام :
۱- حداکثر سن متقاضیان شرکت کننده در این فراخوان تا تاریخ پایان ثبت نام (در مورخ ۱۱/۳/۱۳۹۵) جهت دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم ۲۸ سال، کارشناسی ۳۰ سال، کارشناسی‌ارشد ۳۲ سال و دکتری ۳۵ سال تمام تعیین می‌گردد.
تبصره : موارد ذیل مشروط به ارائه تائیدیه‌های معتبر به حداکثر سن مقرر در بند فوق اضافه خواهد شد:
الف) مدت قانونی انجام شده خدمت نظام وظیفه
ب) مدت خدمت مستمر و تمام وقت داخل جمعیت آن دسته از متقاضیانی که سابقه پرداخت حق بیمه ایام مذکور از سوی جمعیت را نزد سازمان تامین اجتماعی دارا می باشند به میزان سابقه فعالیت و بیمه پردازی حداکثر تا ۵ سال به سقف سنی مندرج در آگهی اضافه خواهد گردید.
ج) درصورت ارائه گواهی لازم از سوی مدیر عامل استان و تایید حوزه های تخصصی ستادی به ازای هر سه سال سابقه فعالیت دائم و تمام وقت امداگران، نجاتگران، اعضاء وداوطلبان فعال، یکسال حداکثر تا سقف سه سال به سقف سنی اضافه خواهد شد.
د) جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسر شهداء، فرزندان و همسر جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر، فرزندان و همسر آزادگان که حداقل یکسال سابقه اسارت دارند و رزمندگان باسابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه از شرط حداکثر سن معاف می باشند. (رزمندگان کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه به مدت میزان حضور در جبهه)
هـ) افراد خانواده شهداء (پدر، مادر، برادر، خواهر) تا میزان ۵ سال.
۲- متقاضیان می‌بایست، تا تاریخ پایان ثبت نام در مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش تحصیلی مشخص شده در جدول شرایط احراز مشاغل آزمون فارغ التحصیل و یا گواهینامه فراغت از تحصیل را دریافت نموده باشند. (ملاك محاسبه تاريخ ۱۱/۰۳/۱۳۹۵ می‌باشد) لذا تاکید می‌گردد داوطلبانی که مقطع تحصیلی، رشته و یا گرایش رشته تحصیلی آنها بطورکامل و به صورت مشخص در این آگهی درج نشده است از ثبت نام خودداری نمایند و درصورت ثبت نام از فرایند استخدام حذف خواهند گردید و حق هیچگونه اعتراضی را نخواهند داشت.
۳- با توجه به اینکه آزمون خاص مشمولین بومی هر استان می‌باشد در شرایط امتیاز برابر اولویت با داوطلب حائز شرایط بومی ساکن شهرستان محل جغرافیایی شغل بوده و درصورت برابری در محل سکونت، اولویت با امتیاز بالاتر در آزمون توانمندی های تخصصی خواهد بود.
۴- افرادی که دارای کارت معافیت پزشکی موثر به تشخیص سازمان امداد و نجات می‌باشند حق شرکت در آزمون مشاغل مرتبط با امداد و نجات را نخواهند داشت.
۵- براساس ضوابط و مقررات مربوط به ایثارگران در اعمال سهمیه های استخدامی این بخش از داوطلبین ترتیب اولویت با فرزندان شهید، جانباز، فرزند جانباز براساس درصد جانبازی، فرزندان آزادگان براساس مدت اسارت، همسران شهداء، جانبازان و آزادگان می باشد.
۶- جهت آن دسته از داوطلبینی که صرفاً در راستای انجام وظایف امدادی محوله و فعالیت مستمر خود در جمعیت دچار سانحه و نقص عضو گردیده اند بر حسب میزان و وسعت ضایعه امتیازاتی در مرحله مصاحبه استخدامی و آزمون عملی و مهارتی پیش بینی خواهد شد.
۷- اطمینان از داشتن مدارک ذیل در هنگام ثبت نام اینترنتی و ارائه اصل آن در مراحل بعدی آزمون الزامی بوده و در صورت تشخیص فقدان آن در هر مرحله از آزمون نام داوطلب حذف خواهد شد:
 • –  تاییدیه مدیر عامل وحوزه های تخصصی مبنی بر فعالیت دائم و مستمر داوطلب و حکم بازنشستگی والدین در جمعیت
 • –  دارا بودن گواهینامه رانندگی مندرج در جدول شرایط احراز این آگهی در خصوص مشاغل امدادی
مراحل ثبت نام :
مراجعه به پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني:  www.sanjesh.orgو تكميل فرم تقاضانامه الكترونيكي.
– ارسال عکس: داوطلب می بایست یک قطعه عکس پرسنلي با مشخصات ذیل اسکن نموده و در قسمت مربوط بارگذاری نماید.
·   عکس ۴×۳ که در سال جاری گرفته شده باشد. (عکس تمام رخ)
·   عکس اسکن شده باید با فرمت jpg  باشد.
·   اندازه عکس اسکن شده باید حداقل ۳۰۰×۲۰۰ پیکسل و حداکثر ۴۰۰×۳۰۰ پیکسل باشد.
·   تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
·   حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد.
·   حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
·   حتی الامکان عکس رنگي و دارای زمینه سفید باشد.
تبصره ۱: اسكن عكس ازروي كارت‌ هاي شناسايي (كارت ملي،شناسنامه و…) قابل قبول نمي‌باشد وداوطلبان لازماست از اصل عكس و مطابق با توضيحات فوق ،اقدام به اسكن نمايند.
تبصره ۲: عكس خواهران بايد باحجاب و صورت كامل آن مشخص باشد.
تبصره ۳: درصورت ارسال عكس غير معتبر ،ثبت‌ نام داوطلب باطل شده وحق شركت در آزمون از وي سلب مي‌گردد.
تذكر مهم: با توجه به مشكلات بوجود آمده در آزمون هاي قبلي، درخصوص اشتباه در ارسال عكس داوطلبان، كه اين موضوع اكثراً براي داوطلباني كه در كافي نت ثبت‌نام مي‌كنند رخ داده است، تاكيد مي‌گردد چنانچه ثبت نام خود را توسط كافي نت ها انجام مي‌دهيد، علاوه بر كنترل اطلاعات ثبت‌نامي، حتماً نسبت به كنترل عكس ارسالي دقت نماييد تا اشتباهاً عكس داوطلب ديگري به جاي عكس شما ارسال نگردد. بديهي است كه در صورت ارسال عكس اشتباهي از طرف متقاضي، فرد به عنوان متخلف تلقي و مطابق مقررات با وي رفتار خواهد شد.
پرداخت وجه ثبت نام:
متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت‌نام در آزمون استخدامی می‌بایست از روز چهار‌شنبه مورخ ۰۵/۰۳/۱۳۹۵ لغايت روز سه‌شنبه مورخ ۱۱/۰۳/۱۳۹۵ با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني:  www.sanjesh.org  نسبت به واریز مبلغ ۲۰۰٫۰۰۰ ( دويست هزار) ریال به عنوان هزینه ثبت‌نام به صورت الکترونيکي وباكارت‌هاي بانكي متصل به شبكه شتاب نسبت به تكميل تقاضانامه ثبت‌نام و ارائه اطلاعات مورد نياز اقدام نمايند.
توضیح ۱: مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود و متقاضیان باید در مدت زمان تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام و از موکول نمودن ثبت نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.
توضیح ۲: ثبت نام زمانی تکمیل می‌گردد که مراحل با موفقیت انجام شده و كدپيگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام شود. (متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت‌نام، کد پيگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.)
توضیح ۳: به ثبت‌نام‌های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و هیچگونه مسئولیتی متوجه سازمان نخواهد بود و وجوه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نمی شود.
تذكرمهم: باتوجه به اینکه مدارک متقاضيان پس ازتعیین نمرات داوطلبان درآزمون کتبی به میزان سه برابر مجوزهای استخدامی بررسی خواهدشد،لذادرصورتي كه مدارك داوطلبان مغاير باشرايط مندرج دراين آگهي وهمچنين اطلاعات مندرج درتقاضانامه ثبت‌نامي باشد،هيچ‌ گونه حقي براي متقاضي ايجاد نگردیده،و در هر مرحله از آزمون،اعلام نتايج اوليه ،مصاحبه وحتي در صورت پذيرش نهايي،داوطلب حذف خواهدشد و حق هیچ‌گونه اعتراضی ندارد.
زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شركت در آزمون:
پس از بررسی لیست اولیه ثبت‌نام شدگان در استانها و تایید نهایی مدیر عامل استان با حذف افراد فاقد شرایط مندرج در این آگهی کارت شرکت در آزمون از روز سه‌شنبه مورخ ۰۵/۰۵/۱۳۹۵ برای مشاهده و پرینت بر روی پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی : www.sanjesh.org  قرار خواهد گرفت. لذا تاكيد مي‌گردد افراد فاقد شرايط از ثبت‌نام در اين آزمون خودداري نمايند. در صورت عدم تاييد افراد فاقد شرايط، هزينه آنها عودت نخواهد شد. آزمون در روز جمعه مورخ ۸/۵/۱۳۹۵ در تهران و یا پس از بررسی و اطلاع سازمان از تعداد و نحوه توزیع داوطلبان در سطح کشور، در برخی از قطب های استانی برگزار خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روي كارت شركت در جلسه آزمون درج و هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی‌باشد و حقي جهت داوطلب ايجاد ننموده و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد.
مواد آزمون  (کتبی) عبارتند از :
* به هر يك از داوطلبان يك دفترچه سوال عمومي و يك دفترچه سوال اختصاصي حسب مورد داده خواهد شد. (آزمون بصورت چهارگزینه ای و با احتساب یک سوم نمره منفی طراحی خواهد شد)
آزمون عمومي:
۱ـ كمك‌هاي اوليه، اساسنامه‌ي جمعيت، تاريخچه‌ي صليب سرخ و هلال احمر.
۲ـ معارف اسلامي.
۳ـ زبان و ادبيات فارسي.
۴ـ زبان انگليسي ـ عمومي.
۵ـ فنّاوري اطلاعات (مهارت‌هاي ۳، ۴، ۶ و ۷ I.C.D.L)
۶ـ هوش و توانمنديهاي ذهني.
* اقليّت‌هاي مذهبي از پاسخگويي به سؤالات معارف اسلامي معاف هستند و امتياز آن در ساير مواد آزمون عمومي توزيع خواهد شد.
كليه‌ي دروس عمومي با ضريب ۱ محاسبه و اعمال خواهند شد.
آزمون تخصصي :
علاوه بر آزمون عمومي، آزمون تخصصي بر مبنای دانش و مهارت داوطلب در زمینه رشته شغلی پست مورد تقاضا، مندرج در جدول شرایط احراز مشاغل این آگهی انجام خواهد شد. دروس اختصاصي با ضريب ۱ محاسبه و اعمال خواهد شد.
نحوه اعلام نتايج اوليه و نهايي:
الف) مرحله اول: انتخاب داوطلبان استخدام جهت معرفی به حوزه های تخصصی بمنظور انجام مصاحبه استخدامی وحسب مورد آزمونهای عملی و مهارتی منوط به کسب حد نصاب امتیاز لازم از آزمون کتبی بوده که مطابق با شرایط ذیل محاسبه می گردد:
۱- پس از برگزاری آزمون کتبی، ميانگين نمرات داوطلبان در آزمون عمومی و تخصصی در هر رشته شغلی بصورت مجزا با وزن برابر محاسبه می گردد.
۲- برای تعیین حد نصاب، امتیاز لازم در هر رشته شغلی بر مبنای پنجا ه درصد (۵۰%) مجموع بالاترین نمره مکتسبه در آن رشته تعیین می‌گردد.
۳- پس از تعیین حد نصاب مذکور فهرست افراد دارای امتیاز حد نصاب و بالاتر تهیه و تا سه برابر ظرفیت شغل درخواستی براساس بالاترین نمره کسب شده، داوطلبان جهت انجام مصاحبه استخدامی یا آزمونهای عملی و مهارتی و سنجش توانائیهای جسمانی و معاینات پزشکی به سازمان امداد و نجات و یا حوزه های تخصصی شغل درخواستی معرفی می‌گردند. در این مرحله از آزمون ضمن کنترل دقیق مدارک داوطلب، مواردی از قبیل سوابق و فعالیتهای مستمر امدادی و حضور در جمعیت، تجارب مرتبط با شغل درخواستی، گواهینامه های عمومی و تخصصی مرتبط، آشنایی با زبانهای خارجی، سوابق آموزشی و پژوهشی و مهارتی، درجه های کسب شده امدادی داوطلب و… حائز اهمیت و اولویت بوده و دارای امتیازات خاص خود می‌باشند.
ب) مرحله نهایی: پس از اتمام مراحل فوق و مشخص شدن امتیازات مکتسبه داوطلبان در کلیه مراحل آزمون و کسر سهمیه قانونی ایثارگران حائز شرایط عمومی و اختصاصی اشتغال در جمعیت هلال احمر، نفرات اصلی و ذخیره بر اساس بالاترین امتیاز حاصل از مجموع نمره کل نهایی با وزن هفتاد درصد (۷۰%) آزمون کتبی و سی درصد (۳۰%) مصاحبه استخدامی و آزمون عملی و مهارتی  به هسته مرکزی گزینش جمعیت معرفی خواهند شد.
تذكرات :
۶-۱) قبل از ثبت نام به راهنمای نحوه تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی موجود در سایت مراجعه و مندرجات آن با دقت مطالعه شود.
۶-۲) آزمون خاص مشمولین بومی هر استان بوده و بر این اساس داوطلبان سایر استان ها تنها مجاز به شرکت در آزمون خاص استان خود خواهند بود.
۶ -۳) متقاضیان اشتغال در مشاغل مرتبط با امداد و نجات می بایست به لحاظ سلامت جسمی و روانی و فیزیک بدنی در صحت کامل بوده و توانایی انجام ماموریتهای دشوار درشرایط حادثه و بحران را داشته باشند.
شرایط داوطلب بومی:
۱- شهرستان یا استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان یا استان محل تقاضا برای استخدام یکی باشد.
۲- همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل یا بازنشسته) که شهرستان یا استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهرستان یا استان مورد تقاضا جهت استخدام یکی باشد.
۳- داوطلب حداقل ۴ سال از سنوات تحصیلی خود را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد .
۴- داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی حداقل چهار سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند. (صرفاً یک مورد قابل احتساب می باشد و تجمیع امکان پذیر نیست)
تبصره(۱): مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد .
تبصره (۲): داوطلب ملزم به رعايت شرط بومي در زمان ثبت‌نام بوده و مسئولیت تطابق شرایط بومی بودن افراد با مدارک متقاضی پس از تعیین اولویت اصلی و ذخیره به عهده جمعیت استان می باشد.
۶-۳) داوطلب درصورت پذیرفته شدن به استخدام در جمعیت ملزم به سپردن تعهد خدمت ده ساله در محل جغرافیایی (شغل ) مورد درخواست بوده و همچنین تعهد می نماید که در کلیه فعالیت ها، دوره های آموزشی و ماموریت های امدادی محوله از سوی مدیران مربوطه شرکت نماید و درصورت انصراف از مفاد تعهد مذکور قرارداد یا حکم ایشان لغو خواهد شد، ضمن اینکه اشتغال در پایگاههای امدادی بصورت شیفتی و بر اساس دستورالعمل اجرایی امور پایگاه خواهد بود.
۶-۴) داوطلبان استخدام موظفند حداکثر یک ماه پس از اعلام تائید گزینش، مدارک مربوط به کسب گواهینامه مهارت های هفت گانه (ICDL) صادر از مراکز و موسسات تائید صلاحیت شده از سوی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور را ارائه نمایند .
۶-۵) پذیرفته شدگان اصلی می بایست پس از اعلام نظر هسته مرکزی گزینش و حداكثر ظرف يكماه از صدور مجوز اشتغال از سوي اداره كل منابع انساني و تحول اداري جهت ادامه مراحل جذب به جمعیت مراجعه نمایند. عدم مراجعه در مهلت مقرر به منزله انصراف از استخدام خواهد بود و جمعیت می تواند از سایر داوطلبان ذخیره (براساس بالاترین امتیاز مکتسبه) دعوت به عمل آورد.
۶-۶) مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن این آگهی و یا ارائه ناقص مدارک اعلام شده از سوی داوطلب در هنگام ثبت نام در سایر مقاطع آزمون (مصاحبه علمی، گزینش، تشکیل پرونده و…) و همچنین عدم اخذ گواهی انجام خدمت و فعالیت امدادگری و یا داوطلبانه در جمعیت، از مدیرعامل جمعیت استان و عدم احراز فرزند کارمند بازنشسته جمعیت، صرفاً به عهده شخص داوطلب بوده و چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون محرز شود كه داوطلب به اشتباه يا عمد اطلاعاتی خلاف واقع ارائه داده و يا فاقد شرايط مندرج در اين آگهي می باشد از انجام مراحل بعدي محروم و در صورت صدور حکم یا قرارداد با فرد تسویه حساب به عمل خواهد آمد .
۶-۷) اتخاذ هرگونه تصمیم درخصوص مواردی که در آگهی مذکور درج نگردیده است و موارد اختلاف در حیطه وظایف کمیته منابع انسانی جمعیت بوده و مصوبات درقالب صورتجلسات مربوط پس از تائید اعضاء قابل اقدام خواهد بود .
۷-۷) انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل گزینشی میسر بوده و اسامی پذیرفته شدگان از طریق سایت جمعیت به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد.

جمعيت هلال احمر جمهوري اسلامي ايران

جمعيت هلال احمر جمهوري اسلامي ايران

۶
جدول شماره ۱ فهرست عناوين شغلي و مدارك تحصيلي مورد نياز
رديف
كد و
عنوان
رشته هاي
شغلي
كد
وعنوان
پست
سازماني
شرايط احراز
عناوين دروس تخصصي
آزمون
۱
متصدي
نجات
( (كد ۱۰۱
نجاتگر –
راننده
( (كد ۲۰۱
دارا بودن مدرك فوق ديپلم، ليسانس يا فوق ليسانس در
،( يكي از رشته هاي تحصيلي امداد و سوانح (كد ۱۰۰۱
مديريت عمليات امداد و نجات (كد ۱۰۰۲ )، پرستاري
(كد ۱۰۰۳ )، خدمات اجتماعي (كد ۱۰۰۴ )، فوريتهاي
پزشكي (كد ۱۰۰۵ )، هوشبري (كد ۱۰۰۶ )، اتاق عمل
(كد ۱۰۰۷ )، روانشناسي باليني (كد ۱۰۰۸ )، روانشناسي
،( تربيتي (كد ۱۰۰۹ )، مشاوره و راهنمايي (كد ۱۰۱۰
بهداشت محيط (كد ۱۰۱۱ )، بهداشت حرفه اي (كد
۱۰۱۲ )، بهداشت عمومي (كد ۱۰۱۳ )، آموزش بهداشت
،( و تغذيه (كد ۱۰۱۴ )، آلودگي محيط زيست (كد ۱۰۱۵
مهندسي محيط زيست (كد ۱۰۱۶ )، ايمني و آتش
نشاني (كد ۱۰۱۷ )، تجسس و نجات (كد ۱۰۱۸ )، آتش
نشاني و ايمني و بهداشت (كد ۱۰۱۹ )، آتش نشاني (كد
۱۰۲۰ )، نجات از مرگ (كد ۱۰۲۱ )، جغرافياي شهري و
طبيعي (كد ۱۰۲۲ )، تربيت بدني (كد ۱۰۲۳ )، اداره امور
بيمارستانها (كد ۱۰۲۴ )، مديريت خدمات بهداشتي و
،( درماني (كد ۱۰۲۵ )، روانشناسي عمومي (كد ۱۰۲۶
( فيزيوتراپي (كد ۱۰۲۷ )، بهيار (كد ۱۰۲۸
ساير شرايط الزامي :
دارا بودن گواهينامه رانندگي پايه دو و داشتن مجوز
رانندگي با خودروهاي باربري تا حداكثر ظرفيت ۶ تن،
مسافربري حداكثر ۲۶ نفر و خودروهاي عمومي
(آمبولانس، نجات و . . . ) -درجه نجاتگر ۳ و بالاتر
۱ مباحث عمومي امداد و
نجات
۲ كمك هاي اوليه
۳ نجات در حوادث جاده اي
۴ اصول انبارداري و انبارداري
امدادي
مسئول
امور
امدادي و
انباردار
( (كد ۲۰۲
دارا بودن مدرك فوق ديپلم، ليسانس يا فوق ليسانس در
،( يكي از رشته هاي تحصيلي امداد و سوانح (كد ۱۰۰۱
مديريت عمليات امداد و نجات (كد ۱۰۰۲ )، پرستاري
(كد ۱۰۰۳ )، خدمات اجتماعي (كد ۱۰۰۴ )، فوريتهاي
پزشكي (كد ۱۰۰۵ )، هوشبري (كد ۱۰۰۶ )، اتاق عمل
(كد ۱۰۰۷ )، روانشناسي باليني (كد ۱۰۰۸ )، روانشناسي
،( تربيتي (كد ۱۰۰۹ )، مشاوره و راهنمايي (كد ۱۰۱۰
بهداشت محيط (كد ۱۰۱۱ )، بهداشت حرفه اي (كد
۱۰۱۲ )، بهداشت عمومي (كد ۱۰۱۳ )، آموزش بهداشت
،( و تغذيه (كد ۱۰۱۴ )، آلودگي محيط زيست (كد ۱۰۱۵
مهندسي محيط زيست (كد ۱۰۱۶ )، ايمني و آتش
نشاني (كد ۱۰۱۷ )، تجسس و نجات (كد ۱۰۱۸ )، آتش
نشاني و ايمني و بهداشت (كد ۱۰۱۹ )، آتش نشاني (كد
۱۰۲۰ )، نجات از مرگ (كد ۱۰۲۱ )، جغرافياي شهري و
طبيعي (كد ۱۰۲۲ )، تربيت بدني (كد ۱۰۲۳ )، مديريت
،( دولتي (كد ۱۰۲۹ )، مديريت بازرگاني (كد ۱۰۳۰
حسابداري (كد ۱۰۳۱ )، اداره امور بيمارستانها (كد
۱۰۲۴ )، مديريت خدمات بهداشتي و درماني (كد
( ۱۰۲۵ )، روانشناسي عمومي (كد ۱۰۲۶
۷
ادامه جدول شماره ۱ فهرست عناوين شغلي و مدارك تحصيلي مورد نياز
رديف
كد و
عنوان
رشته هاي
شغلي
كدوعنوان پست
سازماني شرايط احراز
عناوين دروس تخصصي
آزمون
۲
كارشناس
امور
امدادي
(كد
(۱۰۲
كارشناس
امدادونجات
( (كد ۲۰۳
دارا بودن مدرك ليسانس، فوق ليسانس يا دكتري
در يكي از رشته هاي تحصيلي: پزشك عمومي
۱۰۵۱ )، امداد و سوانح (كد ۱۰۰۱ )، مديريت )
عمليات امداد و نجات (كد ۱۰۰۲ )، پرستاري (كد
۱۰۰۳ )، خدمات اجتماعي (كد ۱۰۰۴ )، فوريتهاي
پزشكي (كد ۱۰۰۵ )، هوشبري (كد ۱۰۰۶ )، اتاق
،( عمل (كد ۱۰۰۷ )، روانشناسي باليني (كد ۱۰۰۸
روانشناسي تربيتي (كد ۱۰۰۹ )، مشاوره و راهنمايي
(كد ۱۰۱۰ )، بهداشت محيط (كد ۱۰۱۱ )، بهداشت
حرفه اي (كد ۱۰۱۲ )، بهداشت عمومي (كد
،( ۱۰۱۳ )، آموزش بهداشت و تغذيه (كد ۱۰۱۴
آلودگي محيط زيست (كد ۱۰۱۵ )، مهندسي محيط
زيست (كد ۱۰۱۶ )، جغرافياي شهري و طبيعي (كد
۱۰۲۲ )، تربيت بدني (كد ۱۰۲۳ )، اداره امور
بيمارستانها (كد ۱۰۲۴ )، مديريت خدمات بهداشتي
و درماني (كد ۱۰۲۵ )، روانشناسي عمومي (كد
( ۱۰۲۶ )، فيزيوتراپي (كد ۱۰۲۷
۱ مباحث عمومي امداد و
نجات
۲ كمك هاي اوليه
۳ اصول و مباني مديريت
بحراني
۴ اصول گزار شگيري و
گزارش دهي
۳
حسابدار
(كد
(۱۰۳
خزانه دار و
مسئول امور
( عمومي (كد ۲۰۴
دارا بودن مدرك ليسانس، فوق ليسانس در يكي از
،( رشته هاي تحصيلي: حسابداري (كد ۱۰۳۱
مديريت دولتي (كد ۱۰۲۹ )، مديريت بازرگاني (كد
۱۰۳۰ )، مديريت مالي (كد ۱۰۳۲ )، اقتصاد (كد
(۱۰۳۳
۱ حسابداري مالي
۲ قانون محاسبات عمومي
۳ قانون تجارت و قانون
مالياتي
۴ آئين نامه ي مالي
محاسباتي و معاملاتي
جمعيت هلال احمر
حسابدار دريافت
و
( پرداخت(كد ۲۰۵
حسابدار تنظيم
حساب ها
( (كد ۲۰۶
كارشناس امور
( مالي (كد ۲۰۷
۴
كارشناس
آمار
موضوعي
( (كد ۱۰۴
كارشناس آمار
( (كد ۲۰۸
دارا بودن مدرك ليسانس، فوق ليسانس يا دكتري در
گروه آمارشامل: آمار(كد ۱۰۳۴ )، آمار اقتصادي و
اجتماعي (كد ۱۰۳۵ )، آمار كاربردي (كد ۱۰۳۶ )، آمار
( نيروي انساني (كد ۱۰۳۷ )، آمار رياضي (كد ۱۰۳۸
-۱ مفاهيم و روشهاي آماري
-۲ احتمال و كاربرد آن
-۳ رگرسيون
-۴ روشهاي نمونه گيري
۸
ادامه جدول شماره ۱ فهرست عناوين شغلي و مدارك تحصيلي مورد نياز
رديف
كد و
عنوان
رشته هاي
شغلي
كدوعنوان پست
سازماني شرايط احراز
عناوين دروس تخصصي
آزمون
۵
مامور
حراست
( (كد ۱۰۵
كارشناس حفاظت
اسناد، مدارك و
( كد ۲۰۹ )IT
دارا بودن مدرك ليسانس، فوق ليسانس يا
دكتري در يكي از رشته هاي تحصيلي: گروه
علوم اجتماعي شامل: ارتباطات علوم اجتماعي
(كد ۱۱۰۴ )،علوم ارتباطات اجتماعي (روابط
،( عمومي )(كد ۱۱۰۳ )،جامعه شناسي (كد ۱۰۷۰
ارتباطات اجتماعي (تحقيق در ارتباطات
،( اجتماعي)(كد ۱۰۹۰ ) ، روانشناسي (كد ۱۰۴۰
برنامه ريزي آموزشي (كد ۱۰۴۱ )، علوم سياسي
(كد ۱۰۴۲ )، حقوق جزاء وجرم شناسي
۱۰۴۴ كد)، حقوق عمومي ( ۱۰۴۵ كد)،حقوق )
كيفري و جرم شناسي(كد ۱۰۴۶ )، مهندسي
كامپيوترنرم افزار(كد ۱۰۴۷ )،مهندسي كامپيوتر
( ( سخت افزار(كد ۱۰۴۸ )، شبكه (كد ۱۰۴۹
توضيحات:
معدل مدرك كارشناسي: ۱۵ و بالاتر
معدل مدرك كارشناسي ارشد يا دكتري: ۱۴ و
بالاتر
۱ حفاظت اسناد و
مدارك
۲ حفاظت پيراموني
۳ امنيت ارتباطات و
فن آوري اطلاعات
كارشناس حفاظت
فيزيكي و اطلاع
رساني
( (كد ۲۱۰
۶
كارشناس
امور
توانبخشي
( (كد ۱۰۶
كارشناس
توانبخشي –
( ارتز(كد ۲۱۱
دارا بودن مدرك ليسانس، فوق ليسانس يا
دكتري در يكي از رشته هاي تحصيلي: اعضاء
( مصنوعي و وسايل كمكي (كد ۱۰۵۰
۱ آرتز
۲ پروتز
۳ كينزيولوژي و بيومكانيك
۴ ارزشيابي و انداز هگيري
كارشناس عضلات
توانبخشي در
( حوادث (كد ۲۱۲
كارشناس
توانبخشي
( مكانيكي(كد ۲۱۳
كارشناس
توانبخشي
( فيزيكي(كد ۲۱۴
۹
ادامه جدول شماره ۱ فهرست عناوين شغلي و مدارك تحصيلي مورد نياز
رديف
كد و
عنوان
رشته هاي
شغلي
كدوعنوان
پست سازماني شرايط احراز
عناوين دروس
تخصصي آزمون
۷
كارشناس
امور
بيمارستانها
( (كد ۱۰۷
كارشناس مراكز
( درماني(كد ۲۱۵
دارا بودن مدرك ليسانس، فوق ليسانس يا دكتري در يكي از
،( رشته هاي تحصيلي: اداره امور بيمارستانها (كد ۱۰۲۴
مديريت خدمات بهداشتي و درماني (كد ۱۰۲۵ )، پزشكي
( عمومي (كد ۱۰۵۱
۱ اصول و مباني
مديريت
۲ اصول و مباني
برنامه ريزي
۳ سازمان و مديريت
بهداشت و درمان كشور
۴ اقتصاد سلامت و
بيمه
۵ اصول ومباني خدمات
بهداشتي درماني
كارشناس
بهداشت و
( درمان(كد ۲۱۶
كارشناس
خدمات بهداشت
و درمان
اضطراري
( (كد ۲۱۷
۸
كارشناس
امور
دارويي
( (كد ۱۰۸
كارشناس امور
( دارويي (كد ۲۱۸
( دارا بودن مدرك دكتري در رشته داروسازي (كد ۱۰۵۲
-۱ كنترل فيزيك و
شيميايي داروها
-۲ كنترل ميكروبي
داروها
-۳ فارمافيوتيكس
-۴ داروشناسي
كارشناس
خدمات دارويي
( (كد ۲۱۹
۹
مهندس
راه و
ساختمان
( (كد ۱۰۹
كارشناس
( عمران(كد ۲۲۰
دارا بودن مدرك ليسانس، فوق ليسانس يا دكتري در يكي از
رشته هاي تحصيلي: مهندسي عمران كليه گرايش ها (كد
۱۰۷۵ )، مديريت پروژه و ساخت (كد ۱۰۷۶ )، راه و ساختمان
كليه گرايش ها (كد ۱۰۷۷ )، تكنولوژي ساختمان كليه گرايش
( ها (كد ۱۰۷۸
داشتن تجربه كاري مفيد و مرتبط با تائيد دفتر فني، مهندسي
و عمران جمعيت در مرحله مصاحبه علمي
۱ متره و برآورد پروژه
۲ روش هاي اجراي
ساختمان
۳ تأسيسات برق و
مكانيك
۴ نظارت بر اجراي
ابنيه فني
۵ بهسازي و ترميم
سازه هاي آسيب ديده
۱۰
كارشناس
امور
آموزشي
( (كد ۱۱۰
كارشناس آموزش
هاي
( همگاني(كد ۲۲۱
دارا بودن مدرك ليسانس، فوق ليسانس يا دكتري در يكي از
رشته هاي تحصيلي مديريت و برنامه ريزي آموزشي (كد
۱۰۵۳ )، تكنولوژي آموزشي (كد ۱۰۵۴ )، تحقيقات آموزشي (كد
۱۰۵۵ )، مديريت آموزشي (كد ۱۰۵۶ )، برنامه ريزي درسي
(كد ۱۰۵۷ ) ، علوم تربيتي (كد ۱۰۵۸ )، مديريت و برنامه ريزي
،( آموزش عالي (كد ۱۰۵۹ )، مديريت استراتژيك (كد ۱۰۶۰
،( مديريت سيستم (كد ۱۰۶۱ )، مديريت تكنولوژي (كد ۱۰۶۲
مديريت امداد و نجات (كد ۱۰۶۳ )، بحران كد ۱۰۶۴ )، مهندسي
صنايع (سيستم و بهره وري) (كد ۱۰۶۵ )، علوم اجتماعي
،( گرايش جمعيت شناسي (كد ۱۰۶۷ ) پژوهشگري (كد ۱۰۶۸
،( ارتباطات اجتماعي (كد ۱۰۶۹ )، جامعه شناسي (كد ۱۰۷۰
خدمات اجتماعي (كد ۱۰۰۴ )، برنامه ريزي علوم اجتماعي (كد
۱۰۷۲ )، روانشناسي تربيتي (كد ۱۰۰۹ )، سنجش و آموزش (كد
۱۰۷۳ )، مهندسي سوانح (كد ۱۰۷۴ )، پزشك عمومي (كد
(۱۰۵۱
۱ نيازسنجي و
برنامه ريزي آموزش
همگاني
۲ مباني، اصول و
مديريت آموزش هاي
همگاني.
۳ ارزشيابي آموزش هاي
همگاني.
۴ آمار و روش تحقيق.
۱۰
ادامه جدول شماره ۱ فهرست عناوين شغلي و مدارك تحصيلي مورد نياز
رديف
كد و
عنوان
رشته هاي
شغلي
كدوعنوان پست
سازماني شرايط احراز
عناوين دروس
تخصصي آزمون
۱۱
كارشناس
برنامه ريزي
و امور
تربيتي
( (كد ۱۱۱
مسئول امور
جوانان و داوطلبان
( (كد ۲۲۲
دارا بودن مدرك ليسانس، فوق ليسانس يا دكتري در
يكي از رشته هاي تحصيلي: روانشناسي عمومي
،( (كد ۱۰۲۶ )، روانشناسي تربيتي (كد ۱۰۰۹
روانشناسي اصلاح و تربيت (كد ۱۰۸۲ )، امور تربيتي و
مشاوره (كد ۱۰۸۳ )، مشاوره (كد ۱۰۸۴ )، مشاوره و
راهنمايي (كد ۱۰۱۰ )، برنامه ريزي آموزشي (كد
۱۰۴۱۵ )، برنامه ريزي درسي (كد ۱۰۵۷ )، آموزش و
پرورش (كد ۱۰۸۷ )، تعليم و تربيت اسلامي (كد
۱۰۸۸ )، مطالعات زنان (كد ۱۰۸۹ )، علوم اجتماعي
گرايش ارتباطات اجتماعي (كد ۱۰۶۹ )، مددكاري
( اجتماعي (كد ۱۰۹۱
۱ مباني روانشناسي.
۲ مباني جامعه شناسي.
۳ جامعه شناسي جوانان و
نوجوانان.
۴ اصول و فنون مشاوره.
سيب شناسي اجتماعي. Ĥ ۵
۱۲
كارشناس
روابط
عمومي
( (كد ۱۱۲
كارشناس روابط
( عمومي (كد ۲۲۳
دارا بودن مدرك ليسانس، فوق ليسانس يا دكتري در
يكي از رشته هاي تحصيلي: مديريت امور فرهنگي
،( (كد ۱۱۰۰ )، برنامه ريزي امور فرهنگي (كد ۱۱۰۱
فرهنگ و ارتباطات (كد ۱۱۰۲ )، علوم ارتباطات
اجتماعي (روابط عمومي) (كد ۱۱۰۳ )، علوم اجتماعي
(ارتباطات علوم اجتماعي) (كد ۱۱۰۴ )، خبرنگاري
(كد ۱۱۰۵ )، روزنامه نگاري (كد ۱۱۰۶ )، رسانه
،( شناسي (كد ۱۱۰۷ )، مديريت رسانه (كد ۱۱۰۸
( هنر (گرافيك) (كد ۱۱۰۹ )، تبليغات (كد ۱۱۱۰
آشنايي كامل با نرم افزارهاي كامپيوتري مرتبط
-۱ اصول روابط عمومي
-۲ مباني ارتباطات
اجتماعي
-۳ مباني سازمان و
مديريت
-۴ آئين نگارش در روزنامه
نگاري و روابط عمومي
۱۳
كارشناس
تحليل گر
سيستم
( (كد ۱۱۳
كارشناس فناوري
اطلاعات
( (كد ۲۲۴
دارا بودن مدرك ليسانس، فوق ليسانس يا دكتري در
يكي از رشته هاي تحصيلي: مهندسي كامپيوترنرم
افزار(كد ۱۰۴۷ )، مهندسي كامپيوتر سخت افزار (كد
۱۰۴۸ )، مهندسي سيستم (كد ۱۰۹۴ )، علوم
،( كد ۱۰۹۶ ) IT كامپيوتر (كد ۱۰۹۵ )، مديريت
كد ۱۰۹۷ )، تجزيه و تحليل سيستم ها ) IT مهندسي
(كد ۱۰۹۸ )، برنامهريزي و تحليل سيستم ها (كد
(۱۰۹۹
۱ مباني رايانه و
سخت افزار.
۲ مهندسي فنّاوري
اطلاعات.
۳ تحليل و طراحي
سيستم.
۴ شبكه هاي كامپيوتري.
۵ پايگاه داد هها.
۱۱
ادامه جدول شماره ۱ فهرست عناوين شغلي و مدارك تحصيلي مورد نياز
رديف
كد و
عنوان
رشته هاي
شغلي
كدوعنوان
پست
سازماني
شرايط احراز
عناوين دروس تخصصي
آزمون
۱۴
كارشناس
امور
حقوقي
(كد
(۱۱۴
كارشناس
امور
حقوقي و
املاك
( (كد ۲۲۵
دارا بودن مدرك ليسانس، فوق ليسانس يا دكتري در
رشته تحصيلي حقوق خصوصي (كد ۱۱۱۲ )، حقوق
جزا و جرم شناسي (كد ۱۰۴۴ )، حقوق عمومي (كد
( ۱۰۴۵ )، حقوق بين الملل (كد ۱۱۱۱
دارندگان مدارك تحصيلي فوق ليسانس و دكتري
الزاماً مي بايست مقطع تحصيلي كارشناسي خود را در
رشته هاي حقوق طي نموده باشند.
۱ حقوق مدني.
۲ حقوق تجارت.
۳ حقوق جزاي اختصاصي
(جرايم عليه اموال).
۴ آئين دادرسي مدني.
۵ حقوق ثبت.
۶ حقوق بشردوستانه.
۷ حقوق بين المللي عمومي.
۸ سازمان هاي بين المللي.

۱۲
جدول شماره ۲ فهرست شغل محل هاي آزمون استخدامي جمعيت هلال احمر
جمعيت هلال احمر استان آذربايجان شرقي
كد
شغل
محل
كدوعنوان پست سازماني
تعداد
پست
جنسيت تعداد
نفر
محل جغرافيايي خدمت
مرد زن شهرستان محل خدمت
( ۲۰۰۱ نجاتگر – راننده (كد ۲۰۱
۲۸
۱ خدا آفرين پايگاه امداد و نجات بين شهري ارس *
۱ چاراويماق پايگاه امداد و نجات بين شهري بارگاه * ( ۲۰۰۲ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ سراب پايگاه امداد و نجات بين شهري بهرمان * ( ۲۰۰۳ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ هريس پايگاه امداد و نجات بين شهري بيلوردي * ( ۲۰۰۴ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ مرند پايگاه امداد و نجات بين شهري پيام * ( ۲۰۰۵ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ مراغه پايگاه امداد و نجات بين شهري خراجو * ( ۲۰۰۶ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ آذرشهر پايگاه امداد و نجات بين شهري داشكسن * ( ۲۰۰۷ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ اهر پايگاه امداد و نجات بين شهري شهداي ارسباران * ( ۲۰۰۸ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ تسوج پايگاه امداد و نجات بين شهري تيل * ( ۲۰۰۹ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ شبستر پايگاه امداد و نجات بين شهري شهداي سفيدكمر * ( ۲۰۱۰ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ بستان آباد پايگاه امداد و نجات بين شهري شهريار * ( ۲۰۱۱ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ هشترود پايگاه امداد و نجات بين شهري شهيد ملك پور * ( ۲۰۱۲ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ ميانه پايگاه امداد و نجات بين شهري عجمي * ( ۲۰۱۳ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ كليبر پايگاه امداد و نجات بين شهري يوزبند * ( ۲۰۱۴ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ بستان آباد پايگاه امداد و نجات بين شهري آغچه كهل * ( ۲۰۱۵ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ ميانه پايگاه امداد و نجات بين شهري آغكندي * ( ۲۰۱۶ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ بناب پايگاه امداد و نجات بين شهري امام علي(ع) * ( ۲۰۱۷ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ ميانه پايگاه امداد و نجات بين شهري دادلو * ( ۲۰۱۸ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ اهر پايگاه امداد و نجات بين شهري سامبران * ( ۲۰۱۹ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ ورزقان پايگاه امداد و نجات بين شهري علي بيك كندي * ( ۲۰۲۰ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ جلفا پايگاه امداد و نجات بين شهري مرازاد * ( ۲۰۲۱ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲۰۲۲ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳
۹
۱ هشترود شعبه هشترود *
۲۰۲۳ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ چاراويماق شعبه چاراويماق *
۲۰۲۴ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ خدا آفرين شعبه خدا آفرين *
۲۰۲۵ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ شبستر شعبه شبستر *
۲۰۲۶ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ عجب شير شعبه عجب شير *
۲۰۲۷ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ ملكان شعبه ملكان *
۲۰۲۸ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ ورزقان شعبه ورزقان *
۱۳
ادامه جمعيت هلال احمر استان آذربايجان شرقي
كد
شغل
محل
كدوعنوان پست سازماني
تعداد
پست
جنسيت تعداد
نفر
محل جغرافيايي خدمت
مرد زن شهرستان محل خدمت
۲۰۲۹ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳
۱ بناب شعبه بناب *
۲۰۳۰ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ بستان آباد شعبه بستان آباد *
۲۰۳۱ خزانه دار و مسئول امور
( عمومي (كد ۲۰۴ )(كد ۲۰۴
۳
۱ چاراويماق شعبه چاراويماق *
۲۰۳۲ خزانه دار و مسئول
( امورعمومي (كد ۲۰۴ ۱ شبستر شعبه شبستر *
۲۰۳۳ خزانه دار و مسئول امور
( عمومي (كد ۲۰۴ ۱ ميانه شعبه ميانه *
۲۰۳۴ مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲
۲
۱ چاراويماق شعبه چاراويماق * *
۲۰۳۵ مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ خدا آفرين شعبه خدا آفرين * *
۲۰۳۶
مسئول امور امدادي و انباردار
( (كد ۲۰۲ ۱ چاراويماق شعبه چاراويماق * ۱
۲۰۳۷
كارشناس توانبخشي مكانيكي
( (كد ۲۱۳
۱ تبريز تبريز-ستاد * ۱
جمعيت هلال احمر استان آذربايجان غربي
( ۲۰۳۸ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۸
۱ اروميه پايگاه امداد و نجات ساحلي باري *
۱ نقده پايگاه امداد و نجات بين شهري سه راهي حيدرآباد * ( ۲۰۳۹ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ پيرانشهر پايگاه امداد و نجات بين شهري سي راهي جلديان * ( ۲۰۴۰ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ اشنويه پايگاه امداد و نجات بين شهري عين الروم * ( ۲۰۴۱ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ مهاباد پايگاه امداد و نجات بين شهري كله گاوي * ( ۲۰۴۲ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ نقده پايگاه امداد و نجات كوهستان يئدي گوز * ( ۲۰۴۳ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ اروميه پايگاه امداد و نجات كوهستان راژان (سيلوانا) * ( ۲۰۴۴ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲۰۴۵ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳
۴
۱ اسلام كندي دفتر نمايندگي اسلام كندي *
۲۰۴۶ كارشناس امداد و نجات
* ( (كد ۲۰۳ ۱ پلدشت شعبه پلدشت
۲۰۴۷ كارشناس امداد و نجات
* ( (كد ۲۰۳ ۱ چايپاره شعبه چايپاره
۲۰۴۸ كارشناس امداد و نجات
* ( (كد ۲۰۳ ۱ سردشت شعبه سردشت
۲۰۴۹ مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲
۲
۱ اسلام كندي دفتر نمايندگي اسلام كندي *
۲۰۵۰ مسئول امور جوانان و
* ( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ پلدشت شعبه پلدشت
۲۰۵۱ خزانه دار و مسئول امور
۱ ( عمومي (كد ۲۰۴ ۱ اسلام كندي شعبه اسلام كندي *
۱۴
ادامه جمعيت هلال احمر استان آذربايجان غربي
كد
شغل
محل
كدوعنوان پست سازماني
تعداد
پست
جنسيت تعداد
نفر
محل جغرافيايي خدمت
مرد زن شهرستان محل خدمت
۲۰۵۲ مسئول امور امدادي و انباردار
۱ ( (كد ۲۰۲ ۱ شوط شعبه شوط *
۲۰۵۳ حسابدار دريافت و پرداخت
۱ ( (كد ۲۰۵ ۱ اروميه اروميه-ستاد *
۲۰۵۴ كارشناس حفاظت اسناد،
۱ ( كد ۲۰۹ ) IT مدارك و ۱ اروميه اروميه-ستاد *
جمعيت هلال احمر استان اردبيل
( ۲۰۵۵ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۳
۱ گرمي پايگاه امداد و نجات بين شهري لنگان *
۱ مشگين شهر پايگاه امداد و نجات بين شهري سه راهي لاهرود * ( ۲۰۵۶ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ خلخال پايگاه امداد و نجات بين شهري اسالم * ( ۲۰۵۷ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲۰۵۸ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳
۳
۱ سرعين شعبه سرعين *
۲۰۵۹ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳
۱ كوثر شعبه كوثر *
۲۰۶۰ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳
۱ بيله سوار شعبه بيله سوار *
۲۰۶۱ خزانه دار و مسئول امور
( عمومي (كد ۲۰۴
۱ كوثر شعبه كوثر * ۱
۲۰۶۲ مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲
۱ كوثر شعبه كوثر * * ۱
۲۰۶۳ كارشناس روابط عمومي (كد
(۲۲۳
۱ اردبيل اردبيل-ستاد * * ۱
۲۰۶۴ كارشناس توانبخشي در
( حوادث (كد ۲۱۲
۱ اردبيل اردبيل-ستاد * ۱
۲۰۶۵ كارشناس آموزش هاي
( همگاني (كد ۲۲۱
۱ اردبيل اردبيل-ستاد * ۱
جمعيت هلال احمر استان اصفهان
( ۲۰۶۶ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲۰
۱ كاشان پايگاه امداد و نجات بين شهري باغ فين *
۱ كاشان پايگاه امداد و نجات بين شهري مسجدالشهداء * ( ۲۰۶۷ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ خوانسار پايگاه امداد و نجات بين شهري تيدجان * ( ۲۰۶۸ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ خوانسار پايگاه امداد و نجات كوهستان سدباغكل * ( ۲۰۶۹ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ خميني شهر پايگاه امداد و نجات بين شهري خميني شهر * ( ۲۰۷۰ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ مباركه پايگاه امداد و نجات بين شهري سه راهي مباركه * ( ۲۰۷۱ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ نائين پايگاه امداد و نجات بين شهري ملا احمد * ( ۲۰۷۲ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ نائين پايگاه امداد و نجات بين شهري انارك * ( ۲۰۷۳ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ سميرم پايگاه امداد و نجات كوهستان پادنا * ( ۲۰۷۴ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ گلپايگان پايگاه امداد و نجات بين شهري پليس راه موته * ( ۲۰۷۵ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ گلپايگان پايگاه امداد و نجات بين شهري مرغ(شهيد غزنوي) * ( ۲۰۷۶ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ فلاورجان پايگاه امداد و نجات بين شهري اتوبان ذوب آهن * ( ۲۰۷۷ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ نطنز پايگاه امداد و نجات كوهستان * ( ۲۰۷۸ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱۵
ادامه جمعيت هلال احمر استان اصفهان
كد
شغل
محل
كدوعنوان پست سازماني
تعداد
پست
جنسيت تعداد
نفر
محل جغرافيايي خدمت
مرد زن شهرستان محل خدمت
۱ نجف آباد پايگاه امداد و نجات بين شهري مسجد ابوالفضل * ( ۲۰۷۹ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲۰۸۰ خزانه دار و مسئول امور
۱ ( عمومي (كد ۲۰۴ ۱ خوانسار شعبه خوانسار *
۲۰۸۱ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳
۲
۱ چادگان شعبه چادگان *
۲۰۸۲ كارشناس امداد و نجات
* ( (كد ۲۰۳ ۱ خوانسار شعبه خوانسار
۱ اصفهان اصفهان-ستاد * ۱ ( ۲۰۸۳ كارشناس آمار (كد ۲۰۸
۲۰۸۴ كارشناس حفاظت اسناد،
۱ ( كد ۲۰۹ ) IT مدارك و ۱ اصفهان اصفهان-ستاد *
۲۰۸۵ كارشناس توانبخشي مكانيكي
۱ ( (كد ۲۱۳ ۱ اصفهان اصفهان-ستاد *
۲۰۸۶ كارشناس توانبخشي-ارتز (كد
۱ (۲۱۱ ۱ اصفهان اصفهان-ستاد *
جمعيت هلال احمر استان البرز
۱ كرج * ۱ ( ۲۰۸۷ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱ پايگاه امداد و نجات كوهستان عظيميه
(شهداي نور)
۲۰۸۸ خزانه دار و مسئول امور
( عمومي (كد ۲۰۴ ۱ فرديس شعبه فرديس * ۱
۲۰۸۹ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۲ فرديس شعبه فرديس * ۲
۲۰۹۰ مسئول امور امدادي و انباردار
( (كد ۲۰۲ ۱ فرديس شعبه فرديس * ۱
۲۰۹۱ مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲
۱ فرديس شعبه فرديس * * ۱
۲۰۹۲ كارشناس آموزشهاي همگاني
( (كد ۲۲۱ ۱ كرج كرج-ستاد * * ۱
۲۰۹۳ كارشناس مراكز درماني (كد
(۲۱۵
۱ كرج كرج-ستاد * ۱
۲۰۹۴ كارشناس توانبخشي در حوادث
( (كد ۲۱۲ ۱ كرج كرج-ستاد * ۱
جمعيت هلال احمر استان ايلام
( ۲۰۹۵ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱۱
۱ مهران پايگاه امداد و نجات بين شهري پايانه مرزي *
۱ ايلام پايگاه امداد و نجات شهداي بين شهري شهداي ايلام * ( ۲۰۹۶ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ سيروان پايگاه امداد و نجات بين شهري لومار * ( ۲۰۹۷ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ آبدانان پايگاه امداد و نجات بين شهري مورموري * ( ۲۰۹۸ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ دره شهر پايگاه امداد و نجات بين شهري ماژين * ( ۲۰۹۹ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ ايلام پايگاه امداد و نجات كوهستان تنگه ارغوان * ( ۲۱۰۰ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ ايوان پايگاه امداد و نجات بين شهري چهارمله * ( ۲۱۰۱ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲۱۰۲ خزانه دار و مسئول امور عمومي
۱ ( (كد ۲۰۴ ۱ ايوان شعبه ايوان *
۱۶
ادامه جمعيت هلال احمر استان ايلام
كد
شغل
محل
كدوعنوان پست سازماني
تعداد
پست
جنسيت تعداد
نفر
محل جغرافيايي خدمت
مرد زن شهرستان محل خدمت
۲۱۰۳ خزانه دار و مسئول امور عمومي
( (كد ۲۰۴
۲
۱ ملكشاهي شعبه ملكشاهي *
۲۱۰۴ خزانه دار و مسئول امور عمومي
* ( (كد ۲۰۴ ۱ سيروان شعبه سيروان
۲۱۰۵ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳
۳
۱ ايوان شعبه ايوان *
۲۱۰۶ كارشناس امداد و نجات
* ( (كد ۲۰۳ ۱ ملكشاهي شعبه ملكشاهي
۲۱۰۷ كارشناس امداد و نجات
* ( (كد ۲۰۳ ۱ سيروان شعبه سيروان
۲۱۰۸ مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲
۲
۱ ملكشاهي شعبه ملكشاهي *
۲۱۰۹ مسئول امور جوانان و
* ( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ سيروان شعبه سيروان
۲۱۱۰ مسئول امور امدادي و انباردار
۱ ( (كد ۲۰۲ ۱ سيروان شعبه سيروان *
۲۱۱۱ كارشناس آموزش هاي
۱ ( همگاني (كد ۲۲۱ ۱ ايلام ايلام-ستاد *
۲۱۱۲ كارشناس فناوري اطلاعات
۱ ( (كد ۲۲۴ ۱ ايلام ايلام-ستاد *
۲۱۱۳ كارشناس روابط عمومي
۱ ( (كد ۲۲۳ ۱ ايلام ايلام-ستاد *
۲۱۱۴ كارشناس مراكز درماني
۱ ( (كد ۲۱۵ ۱ ايلام ايلام-ستاد *
۲۱۱۵ كارشناس حفاظت اسناد، مدارك
۱ ( كد ۲۰۹ ) IT و ۱ ايلام ايلام-ستاد *
۲۱۱۶ كارشناس توانبخشي مكانيكي
۱ ( كد ( ۲۱۳ ۱ ايلام ايلام-ستاد *
جمعيت هلال احمر استان بوشهر
( ۲۱۱۷ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱۷
۱ بوشهر پايگاه امداد و نجات ساحلي بوشهر *
۱ گناوه پايگاه امداد و نجات بين شهري بينك * ( ۲۱۱۸ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ جاشك پايگاه امداد و نجات بين شهري جاشك * ( ۲۱۱۹ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ دشتي پايگاه امداد و نجات بين شهري حسين زائري * ( ۲۱۲۰ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ دشتستان پايگاه امداد و نجات بين شهري زيارت * ( ۲۱۲۱ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ كنگان پايگاه امداد و نجات ساحلي كنگان * ( ۲۱۲۲ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ گناوه پايگاه امداد و نجات ساحلي گناوه * ( ۲۱۲۳ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ تنگستان پايگاه امداد و نجات ساحلي دلوار * ( ۲۱۲۴ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ تنگستان پايگاه امداد و نجات كوهستان خانيز * ( ۲۱۲۵ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ كنگان پايگاه امداد و نجات بين شهري شرينو * ( ۲۱۲۶ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ تنگستان پايگاه امداد و نجات بين شهري گرگور * ( ۲۱۲۷ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ دير پايگاه امداد و نجات ساحلي دير * ( ۲۱۲۸ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱۷
ادامه جمعيت هلال احمر استان بوشهر
كد
شغل
محل
كدوعنوان پست سازماني تعداد
پست
جنسيت تعداد
نفر
محل جغرافيايي خدمت
مرد زن شهرستان محل خدمت
۲۱۲۹ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳
۳
۱ دشتي(خورموج) شعبه دشتي(خورموج) *
۲۱۳۰ كارشناس امداد و نجات
* ( (كد ۲۰۳ ۱ دير شعبه دير
۲۱۳۱ كارشناس امداد و نجات
* ( (كد ۲۰۳ ۱ ديلم شعبه ديلم
۲۱۳۲ مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲
۲
۱ دشتي(خورموج) شعبه دشتي(خورموج) *
۲۱۳۳ مسئول امور جوانان و
* ( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ ديلم شعبه ديلم
۲۱۳۴ مسئول امور امدادي و انباردار
۱ ( (كد ۲۰۲ ۱ دشتي(خورموج) شعبه دشتي(خورموج) *
۲۱۳۵ خزانه دار و مسئول امور عمومي
۱ ( (كد ۲۰۴ ۱ ديلم شعبه ديلم *
۲۱۳۶ كارشناس امورحقوقي و املاك
۱ ( (كد ۲۲۵ ۱ بوشهر بوشهر-ستاد *
۱ بوشهر بوشهر-ستاد * ۱ ( ۲۱۳۷ كارشناس روابط عمومي( ۲۲۳
۲۱۳۸ كارشناس توانبخشي فيزيكي
۱ ( (كد ۲۱۴ ۱ بوشهر بوشهر-ستاد * *
۲۱۳۹ كارشناس حفاظت اسناد، مدارك
۱ ( كد ۲۰۹ ) IT و ۱ بوشهر بوشهر-ستاد *
جمعيت هلال احمر استان تهران
۲۱۴۰ كارشناس امداد و نجات
۱ ( (كد ۲۰۳ ۱ رباط كريم شعبه رباط كريم *
۲۱۴۱ خزانه دار و مسئول امور عمومي
۱ ( (كد ۲۰۴ ۱ قدس شعبه قدس *
۱ تهران تهران-ستاد * ۱ ( ۲۱۴۲ كارشناس عمران (كد ۲۲۰
۲۱۴۳ كارشناس امور حقوقي و
۴ ( املاك (كد ۲۲۵ ۴ تهران تهران-ستاد *
۲۱۴۴ كارشناس فناوري اطلاعات
۱ ( (كد ۲۲۴ ۱ تهران تهران-ستاد *
توضيح :
سه مجوز پست كارشناس امور حقوقي و املاك مربوط به ستاد (ساختمان صلح) مي باشد.
جمعيت هلال احمر استان چهارمحال و بختياري
( ۲۱۴۶ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۵
۲ لردگان پايگاه امداد و نجات بين شهري منج *
۲ بروجن پايگاه امداد و نجات كوهستان كلار * ( ۲۱۴۷ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ كوهرنگ پايگاه امداد و نجات بين شهري بازفت * ( ۲۱۴۸ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲۱۴۹ كارشناس امور حقوقي و املاك
۱ ( (كد ۲۲۵ ۱ شهركرد شهركرد-ستاد *
۲۱۵۰ كارشناس توانبخشي مكانيكي
۱ ( (كد ۲۱۳ ۱ شهركرد شهركرد-ستاد * *
۲۱۵۱ كارشناس حفاظت اسناد،
۱ ( كد ۲۰۹ ) IT مدارك و ۱ شهركرد شهركرد-ستاد *
۲۱۵۲ كارشناس امور دارويي
۱ ( (داروساز)(كد ۲۱۸ ۱ شهركرد شهركرد-ستاد * *
۱۸
جمعيت هلال احمر استان خراسان جنوبي
كد
شغل
محل
كدوعنوان پست سازماني
تعداد
پست
جنسيت تعداد
نفر
محل جغرافيايي خدمت
مرد زن شهرستان محل خدمت
( ۲۱۵۳ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱۸
۱ طبس پايگاه امداد و نجات تپه بين شهري طاق *
۱ سرايان پايگاه امداد و نجات بين شهري سرايان * ( ۲۱۵۴ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ قاين پايگاه امداد و نجات بين شهري سه راهي روم * ( ۲۱۵۵ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ طبس پايگاه امداد و نجات بين شهري مسجدشكر * ( ۲۱۵۶ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ فردوس پايگاه امداد و نجات بين شهري باغستان * ( ۲۱۵۷ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ قاين پايگاه امداد و نجات بين شهري حوض رباط * ( ۲۱۵۸ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ خوسف پايگاه امداد و نجات بين شهري خور * ( ۲۱۵۹ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ سربيشه پايگاه امداد و نجات بين شهري درح * ( ۲۱۶۰ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ بشرويه * ( ۲۱۶۱ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱ پايگاه امداد و نجات بين شهري سه راهي
ديهوك-بشرويه
۲ نهبندان پايگاه امداد و نجات بين شهري شوسف * ( ۲۱۶۲ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ خوسف پايگاه امداد و نجات بين شهري ماژان * ( ۲۱۶۳ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲۱۶۴ خزانه دار و مسئول امور
( عمومي (كد ۲۰۴
۷
۱ خوسف شعبه خوسف *
۲۱۶۵ خزانه دار و مسئول امور
( عمومي (كد ۲۰۴ ۱ زيركوه شعبه زيركوه *
۲۱۶۶ خزانه دار و مسئول امور
( عمومي (كد ۲۰۴ ۱ سرايان شعبه سرايان *
۲۱۶۷ خزانه دار و مسئول امور
( عمومي (كد ۲۰۴ ۱ سربيشه شعبه سربيشه *
۲۱۶۸ خزانه دار و مسئول امور
( عمومي (كد ۲۰۴ ۱ درميان شعبه درميان *
۲۱۶۹
خزانه دار و مسئول امور
( عمومي (كد ۲۰۴ ۱ بشرويه شعبه بشرويه *
۲۱۷۰
خزانه دار و مسئول امور
( عمومي (كد ۲۰۴ ۱ فردوس شعبه فردوس *
۲۱۷۱ مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲
۵
۱ خوسف شعبه خوسف *
۲۱۷۲ مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ زيركوه شعبه زيركوه *
۲۱۷۳ مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ سرايان شعبه سرايان *
۲۱۷۴ مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ سربيشه شعبه سربيشه *
۲۱۷۵ مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ درميان شعبه درميان *
۱۹
ادامه جمعيت هلال احمر استان خراسان جنوبي
كد
شغل
محل
كدوعنوان پست سازماني
تعداد
پست
جنسيت تعداد
نفر
محل جغرافيايي خدمت
مرد زن شهرستان محل خدمت
۲۱۷۶ مسئول امور امدادي و انباردار
( (كد ۲۰۲
۳
۱ زيركوه شعبه زيركوه *
۲۱۷۷ مسئول امور امدادي و انباردار
* ( (كد ۲۰۲ ۱ سرايان شعبه سرايان
۲۱۷۸ مسئول امور امدادي و انباردار
* ( (كد ۲۰۲ ۱ درميان شعبه درميان
۲۱۷۹ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳
۲
۱ سرايان شعبه سرايان *
۲۱۸۰ كارشناس امداد و نجات
۱ سربيشه شعبه سربيشه * ( (كد ۲۰۳
۲۱۸۱ كارشناس توانبخشي مكانيكي
۱ ( (كد ۲۱۳ ۱ بيرجند بيرجند-ستاد *
۲۱۸۲ كارشناس آموزش هاي همگاني
۱ ( (كد ۲۲۱ ۱ بيرجند بيرجند-ستاد *
۲۱۸۳ كارشناس روابط عمومي
۱ (۲۲۳) ۱ بيرجند بيرجند-ستاد *
۲۱۸۴ كارشناس حفاظت فيزيكي و
۱ ( اطلاع رساني (كد ۲۱۰ ۱ بيرجند بيرجند-ستاد *
جمعيت هلال احمر استان خراسان رضوي
( ۲۱۸۵ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲۵
۱ سبزوار پايگاه امداد و نجات بين شهري كاهك *
۱ گناباد پايگاه امداد و نجات بين شهري نجم آباد * ( ۲۱۸۶ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ بني تاك پايگاه امداد و نجات بين شهري خرم آباد * ( ۲۱۸۷ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ كاشمر پايگاه امداد و نجات بين شهري خليل آباد * ( ۲۱۸۸ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ بجستان پايگاه امداد و نجات بين شهري راه آهن شهيد فرقاني * ( ۲۱۸۹ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ درگز پايگاه امداد و نجات بين شهري تسوان * ( ۲۱۹۰ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ سبزوار پايگاه امداد و نجات بين شهري مهر * ( ۲۱۹۱ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ سبزوار پايگاه امداد و نجات بين شهري ابراهيم آباد * ( ۲۱۹۲ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ تايباد پايگاه امداد و نجات بين شهري پلبند * ( ۲۱۹۳ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ رشتخوار پايگاه امداد و نجات بين شهري سه راه سنگان * ( ۲۱۹۴ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ خواف پايگاه امداد و نجات بين شهري سه راهي نشتيفان * ( ۲۱۹۵ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ سرخس پايگاه امداد و نجات بين شهري شورلق * ( ۲۱۹۶ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ نقاب و جوين پايگاه امداد و نجات بين شهري شهداي حكم آباد * ( ۲۱۹۷ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ قوچان پايگاه امداد و نجات بين شهري شهيد كلاهدوز * ( ۲۱۹۸ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ تربت حيدريه پايگاه امداد و نجات بين شهري مهنه * ( ۲۱۹۹ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲۲۰۰ خزانه دار و مسئول امور عمومي
( (كد ۲۰۴
۵
۱ كلات شعبه كلات *
۲۲۰۱ خزانه دار و مسئول امور عمومي
* ( (كد ۲۰۴ ۱ بردسكن شعبه بردسكن
۲۲۰۲ خزانه دار و مسئول امور عمومي
* ( (كد ۲۰۴ ۱ مه ولات شعبه مه ولات
۲۲۰۳ خزانه دار و مسئول امور عمومي
* ( (كد ۲۰۴ ۱ جغتاي شعبه جغتاي
۲۲۰۴ خزانه دار و مسئول امور عمومي
* ( (كد ۲۰۴ ۱ فيروزه شعبه فيروزه
۲۰
ادامه جمعيت هلال احمر استان خراسان رضوي
كد
شغل
محل
كدوعنوان پست سازماني
تعداد
پست
جنسيت تعداد
نفر
محل جغرافيايي خدمت
مرد زن شهرستان محل خدمت
۲۲۰۵ مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲
۵
۱ كلات شعبه كلات *
۲۲۰۶ مسئول امور جوانان و
* ( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ بردسكن شعبه بردسكن
۲۲۰۷ مسئول امور جوانان و
* ( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ مه ولات شعبه مه ولات
۲۲۰۸ مسئول امور جوانان و
* ( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ جغتاي شعبه جغتاي
۲۲۰۹ مسئول امور جوانان و
* ( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ فيروزه شعبه فيروزه
۲۲۱۰ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳
۶
۱ كلات شعبه كلات *
۲۲۱۱ كارشناس امداد و نجات
* ( (كد ۲۰۳ ۱ بردسكن شعبه بردسكن
۲۲۱۲ كارشناس امداد و نجات
* (۲۰۳) ۱ مه ولات شعبه مه ولات
۲۲۱۳ كارشناس امداد و نجات
* ( (كد ۲۰۳ ۱ جغتاي شعبه جغتاي
۲۲۱۴ كارشناس امداد و نجات
* ( (كد ۲۰۳ ۱ فيروزه شعبه فيروزه
۲۲۱۵ كارشناس امداد و نجات
* (۲۰۳) ۱ چناران دفتر نمايندگي چناران
۲۲۱۶ كارشناس آموزشهاي همگاني
۱ ( (كد ۲۲۱ ۱ مشهد مشهد-ستاد *
۲۲۱۷ كارشناس توانبخشي مكانيكي
۱ ( (كد ۲۱۳ ۱ مشهد مشهد-ستاد *
۲۲۱۸ كارشناس خدمات
۱ ( دارويي(كد ۲۱۹ ۱ مشهد مشهد-ستاد *
جمعيت هلال احمر استان خراسان شمالي
( ۲۲۱۹ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱۸
۱ اسفراين پايگاه امداد و نجات بين شهري ايرج *
۱ بجنورد پايگاه امداد و نجات بين شهري بدرانلو * ( ۲۲۲۰ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ مانه و سملقان پايگاه امداد و نجات بين شهري چمن بيد * ( ۲۲۲۱ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ گرمه پايگاه امداد و نجات بين شهري دو راهي دشت * ( ۲۲۲۲ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ فاروج پايگاه امداد و نجات بين شهري امام رضا (ع) * ( ۲۲۲۳ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ شيروان پايگاه امداد و نجات بين شهري امام سجاد (ع) * ( ۲۲۲۴ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ جاجرم پايگاه امداد و نجات بين شهري سنخواست * ( ۲۲۲۵ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ راز و جرگلان پايگاه امداد و نجات بين شهري تنگه راز * ( ۲۲۲۶ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ گرمه پايگاه امداد و نجات بين شهري رباط قره بيل * ( ۲۲۲۷ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ شيروان پايگاه امداد و نجات بين شهري سيساب * ( ۲۲۲۸ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ مانه و سملقان پايگاه امداد و نجات بين شهري كشانك * ( ۲۲۲۹ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲۱
ادامه جمعيت هلال احمر استان خراسان شمالي
كد
شغل
محل
كدوعنوان پست سازماني تعداد
پست
جنسيت تعداد
نفر
محل جغرافيايي خدمت
مرد زن شهرستان محل خدمت
۲۲۳۰ خزانه دار و مسئول امور عمومي
( (كد ۲۰۴
۲
۱ رازجرگلان شعبه رازجرگلان *
۲۲۳۱ خزانه دار و مسئول امور عمومي
* ( (كد ۲۰۴ ۱ گرمه شعبه گرمه
۲۲۳۲ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳
۴
۱ جاجرم شعبه جاجرم *
۲۲۳۳ كارشناس امداد و نجات
* ( (كد ۲۰۳ ۱ رازجرگلان شعبه رازجرگلان
۲۲۳۴ كارشناس امداد و نجات
* ( (كد ۲۰۳ ۱ فاروج شعبه فاروج
۲۲۳۵ كارشناس امداد و نجات
* (۲۰۳) ۱ گرمه شعبه گرمه
۲۲۳۶ مسئول امور جوانان و
۱ ( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ رازجرگلان شعبه رازجرگلان * *
۲۲۳۷ كارشناس بهداشت و درمان
( (كد ۲۱۶
۳
۱ رازجرگلان شعبه رازجرگلان * *
۲۲۳۸ كارشناس بهداشت و درمان
* ( (كد ۲۱۶ ۱ گرمه شعبه گرمه *
۲۲۳۹ كارشناس بهداشت و درمان
* ( (كد ۲۱۶ ۱ جاجرم شعبه جاجرم *
۲۲۴۰ مسئول امور امدادي و انباردار
۱ ( (كد ۲۰۲ ۱ مانه و سملقان شعبه مانه و سملقان *
۲۲۴۱ كارشناس امور حقوقي و
۱ ( املاك (كد ۲۲۵ ۱ بجنورد بجنورد-ستاد *
۲۲۴۲ حسابدار تنظيم حسابها
۱ ( (كد ۲۰۶ ۱ بجنورد بجنورد-ستاد *
۲۲۴۳ كارشناس فناوري اطلاعات
۱ ( (كد ۲۲۴ ۱ بجنورد بجنورد-ستاد *
۲۲۴۴ كارشناس خدمات دارويي
۱ ( (كد ۲۱۹ ۱ بجنورد بجنورد-ستاد * *
۲۲۴۵ كارشناس توانبخشي فيزيكي
۱ ( (كد ۲۱۴ ۱ بجنورد بجنورد-ستاد * *
جمعيت هلال احمر استان خوزستان
( ۲۲۴۶ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱۲
۱ مسجد سليمان پايگاه امداد و نجات بين شهري لالي *
۱ ماهشهر پايگاه امداد و نجات بين شهري سربندر * ( ۲۲۴۷ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
(بندر امام خميني)
۱ هنديجان پايگاه امداد و نجات بين شهري بوطاهري * ( ۲۲۴۸ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ رامهرمز پايگاه امداد و نجات بين شهري رامشير * ( ۲۲۴۹ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ ايذه پايگاه امداد و نجات كوهستان ايذه (دهدز) * ( ۲۲۵۰ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ ماهشهر پايگاه امداد و نجات بين شهري شهرك طالقاني * ( ۲۲۵۱ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
(سه راهي اميديه)
۲ خرمشهر پايگاه امداد و نجات ساحلي شهداي امدادگر * ( ۲۲۵۲ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ انديكا پايگاه امداد و نجات كوهستان انديكا-تاراز * ( ۲۲۵۳ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲۲
ادامه جمعيت هلال احمر استان خوزستان
كد
شغل
محل
كدوعنوان پست سازماني
تعداد
پست
جنسيت تعداد
نفر
محل جغرافيايي خدمت
مرد زن شهرستان محل خدمت
۲۲۵۴ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳
۶
۲ انديكا شعبه انديكا *
۲۲۵۵ كارشناس امداد و نجات
* ( (كد ۲۰۳ ۱ گتوند شعبه گتوند
۲۲۵۶ كارشناس امداد و نجات
* ( (كد ۲۰۳ ۱ لالي شعبه لالي
۲۲۵۷ كارشناس امداد و نجات
* ( (كد ۲۰۳ ۱ هفتگل شعبه هفتگل
۲۲۵۸ كارشناس امداد و نجات
* ( (كد ۲۰۳ ۱ آغاجاري شعبه آغاجاري
۲۲۵۹ خزانه دار و مسئول امور عمومي
( (كد ۲۰۴
۳
۱ انديكا شعبه انديكا *
۲۲۶۰ خزانه دار و مسئول امور عمومي
* ( (كد ۲۰۴ ۱ گتوند شعبه گتوند
۲۲۶۱ خزانه دار و مسئول امور عمومي
* ( (كد ۲۰۴ ۱ هفتگل شعبه هفتگل
۲۲۶۲ مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲
۴
۱ انديكا شعبه انديكا * *
۲۲۶۳ مسئول امور جوانان و
* ( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ گتوند شعبه گتوند *
۲۲۶۴ مسئول امور جوانان و
* ( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ لالي شعبه لالي *
۲۲۶۵ مسئول امور جوانان و
* ( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ هفتگل شعبه هفتگل *
۲۲۶۶ مسئول امور امدادي و انباردار
۱ ( (كد ۲۰۲ ۱ انديكا شعبه انديكا *
۱ اهواز اهواز-ستاد * ۱ ( ۲۲۶۷ كارشناس آمار (كد ۲۰۸
۲۲۶۸ كارشناس حفاظت اسناد، مدارك
۱ ( كد ۲۰۹ ) IT و ۱ اهواز اهواز-ستاد *
جمعيت هلال احمر استان زنجان
( ۲۲۶۹ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۷
۱ ايجرود پايگاه امداد و نجات بين شهري ايجرود *
(يادمان شهيد رحمان فروزنده)
۱ طارم پايگاه امداد و نجات بين شهري سرخ ديزج * ( ۲۲۷۰ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ خرمدره پايگاه امداد و نجات بين شهري غزال * ( ۲۲۷۱ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
(يادمان شهيد مرتضي مخترع)
۲ طارم پايگاه امدادونجات كوهستا نديزج(تهم-چورزق) * ( ۲۲۷۲ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ ابهر پايگاه امداد و نجات بين شهري كينه ورس * ( ۲۲۷۳ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲۲۷۴ مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲
۲
۱ ايجرود شعبه ايجرود *
۲۲۷۵ مسئول امور جوانان و
* ( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ ماه نشان شعبه ماه نشان
۲۲۷۶ خزانه دار و مسئول امور عمومي
۱ ( (كد ۲۰۴ ۱ ايجرود شعبه ايجرود *
۲۳
ادامه جمعيت هلال احمر استان زنجان
كد
شغل
محل
كدوعنوان پست سازماني
تعداد
پست
جنسيت تعداد
نفر
محل جغرافيايي خدمت
مرد زن شهرستان محل خدمت
۲۲۷۷ كارشناس بهداشت و درمان
۱ ( (كد ۲۱۶ ۱ خرمدره شعبه خرمدره *
۲۲۷۸ مسئول امور امدادي و انباردار
۱ ( (كد ۲۰۲ ۱ ايجرود شعبه ايجرود *
۲۲۷۹ كارشناس امداد و نجات
۱ (۲۰۳) ۱ ايجرود شعبه ايجرود *
۲۲۸۰ كارشناس فناوري اطلاعات
۱ ( (كد ۲۲۴ ۱ زنجان زنجان-ستاد *
۲۲۸۱ كارشناس آموزشهاي همگاني
۱ ( (كد ۲۲۱ ۱ زنجان زنجان-ستاد *
۱ زنجان زنجان-ستاد * ۱ ( ۲۲۸۲ كارشناس آمار (كد ۲۰۸
۲۲۸۳ كارشناس خدمات دارويي
۱ ( (كد ۲۱۹ ۱ زنجان زنجان-ستاد *
جمعيت هلال احمر استان سمنان
( ۲۲۸۴ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۹
۱ دامغان پايگاه امداد و نجات بين شهري چشمه علي *
۲ دامغان پايگاه امداد و نجات بين شهري جندق * ( ۲۲۸۵ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ ميامي پايگاه امداد و نجات كوهستان شاهوار * ( ۲۲۸۶ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ ميامي پايگاه امداد و نجات بين شهري مياندشت * ( ۲۲۸۷ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ مهديشهر پايگاه امداد و نجات كوهستان نيزوا * ( ۲۲۸۸ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲۲۸۹ خزانه دار و مسئول امور
( عمومي (كد ۲۰۴
۲
۱ ميامي شعبه ميامي *
۲۲۹۰ خزانه دار و مسئول امور
( عمومي (كد ۲۰۴ ۱ آرادان شعبه آرادان *
۲۲۹۱ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۲ ميامي شعبه ميامي * ۲
۲۲۹۲ مسئول امور امدادي و انباردار
( (كد ۲۰۲ ۱ ميامي شعبه ميامي * ۱
۲۲۹۳ مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ آرادان شعبه آرادان * * ۱
جمعيت هلال احمر استان سيستان و بلوچستان
( ۲۲۹۴ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲۲
۱ سراوان پايگاه امداد و نجات بين شهري آسپيچ (هوشك) *
۱ خاش پايگاه امداد و نجات بين شهري اسكل آباد * ( ۲۲۹۵ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ ايرانشهر پايگاه امداد و نجات بين شهري بزمان * ( ۲۲۹۶ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ خاش پايگاه امداد و نجات كوهستان تفتان * ( ۲۲۹۷ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ مهرستان پايگاه امداد و نجات بين شهري مهرستان * ( ۲۲۹۸ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ چابهار پايگاه امداد و نجات ساحلي چابهار * ( ۲۲۹۹ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ هيرمند پايگاه امداد و نجات بين شهري خمر * ( ۲۳۰۰ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ نيكشهر پايگاه امداد و نجات بين شهري ديناركلك * ( ۲۳۰۱ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ زابل پايگاه امداد و نجات بين شهري سفيدآبه * ( ۲۳۰۲ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ زهك پايگاه امداد و نجات بين شهري ملاحسيني * ( ۲۳۰۳ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲۴
ادامه جمعيت هلال احمر استان سيستان و بلوچستان
كد
شغل
محل
كدوعنوان پست سازماني
تعداد
پست
جنسيت تعداد
نفر
محل جغرافيايي خدمت
مرد زن شهرستان محل خدمت
( ۲۳۰۴ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ سرباز پايگاه امداد و نجات بين شهري نصيرآباد *
۱ خاش * ( ۲۳۰۵ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱ پايگاه امداد و نجات بين شهري نوك آباد
(پليس راه)
۱ چابهار پايگاه امداد و نجات بين شهري وشنام * ( ۲۳۰۶ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ زهك پايگاه امداد و نجات ساحلي زهك * ( ۲۳۰۷ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ كنارك پايگاه امداد و نجات ساحلي كنارك * ( ۲۳۰۸ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ ايرانشهر پايگاه امداد و نجات بين شهري بمپور * ( ۲۳۰۹ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ سراوان پايگاه امداد و نجات بين شهري كلپورگان * ( ۲۳۱۰ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ كنارك پايگاه امداد و نجات بين شهري زرآباد * ( ۲۳۱۱ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲۳۱۲ خزانه دار و مسئول امور عمومي
( (كد ۲۰۴
۶
۱ دلگان شعبه دلگان *
۲۳۱۳ خزانه دار و مسئول امور عمومي
* ( (كد ۲۰۴ ۱ مهرستان شعبه مهرستان
۲۳۱۴ خزانه دار و مسئول امور عمومي
* ( (كد ۲۰۴ ۱ سرباز شعبه سرباز
۲۳۱۵ خزانه دار و مسئول امور عمومي
* ( (كد ۲۰۴ ۱ سيب سوران شعبه سيب سوران
۲۳۱۶ خزانه دار و مسئول امور عمومي
* ( (كد ۲۰۴ ۱ كنارك شعبه كنارك
۲۳۱۷ خزانه دار و مسئول امور عمومي
* ( (كد ۲۰۴ ۱ نيمروز دفتر نمايندگي نيمروز
۲۳۱۸ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳
۶
۱ دلگان شعبه دلگان *
۲۳۱۹ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ مهرستان شعبه مهرستان *
۲۳۲۰ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ سرباز شعبه سرباز *
۲۳۲۱ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ سيب سوران شعبه سيب سوران *
۲۳۲۲ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ كنارك شعبه كنارك *
۲۳۲۳ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ ميرجاوه دفتر نمايندگي ميرجاوه *
۲۳۲۴ مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ سرباز شعبه سرباز * * ۳
۲۳۲۵
مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲
۱ ميرجاوه دفتر نمايندگي ميرجاوه * *
۲۳۲۶ مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ نيمروز دفتر نمايندگي نيمروز * *
۲۵
ادامه جمعيت هلال احمر استان سيستان و بلوچستان
كد
شغل
محل
كدوعنوان پست سازماني
تعداد
پست
جنسيت تعداد
نفر
محل جغرافيايي خدمت
مرد زن شهرستان محل خدمت
۲۳۲۷ كارشناس امور حقوقي و
۱ ( املاك (كد ۲۲۵ ۱ زاهدان زاهدان-ستاد *
۲۳۲۸ كارشناس آموزشهاي همگاني
۱ ( (كد ۲۲۱ ۱ زاهدان زاهدان-ستاد * *
۱ زاهدان زاهدان-ستاد * ۱ ( ۲۳۲۹ كارشناس عمران (كد ۲۲۰
۲۳۳۰ كارشناس حفاظت اسناد،
۱ ( كد ۲۰۹ )IT مدارك و ۱ زاهدان زاهدان-ستاد *
۲۳۳۱ كارشناس توانبخشي در
۱ ( حوادث (كد ۲۱۲ ۱ زاهدان زاهدان-ستاد *
جمعيت هلال احمر استان فارس
( ۲۳۳۲ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱۴
۱ جهرم پايگاه امداد و نجات بين شهري آسمانجرد *
خفر(شهيد كرامت حاصلي)
۱ داراب پايگاه امداد و نجات كوهستان تنگ رغز * ( ۲۳۳۳ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
(شهداي داراب)
۱ كازرون پايگاه امداد و نجات كوهستان كوه بالا * ( ۲۳۳۴ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
(يادمان شهيد امدادگر خالق پيش بين)
۲ فراشبند پايگاه امداد و نجات بين شهري دهرم * ( ۲۳۳۵ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
(شهداي امدادگر فراشبند)
۲ سپيدان پايگاه امداد و نجات كوهستان رنج * ( ۲۳۳۶ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
(يادمان شهيد هدايت اله ثمرمند)
۲ داراب پايگاه امداد و نجات بين شهري فورگ * ( ۲۳۳۷ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
(شهيد حسين جوان)
۲ لارستان پايگاه امداد و نجات بين شهري بريز * ( ۲۳۳۸ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
(شهيد مجيدرضا صفايي)
۱ ارسنجان پايگاه امداد و نجات بين شهري شهيدآباد * ( ۲۳۳۹ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
(يادمان شهداي امدادگر)
۱ آباده پايگاه امداد و نجات بين شهري شورجستان * ( ۲۳۴۰ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
(شهيد نعمت اله الياسي)
۱ لامرد پايگاه امداد و نجات بين شهري چاه شور * ( ۲۳۴۱ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
(شهيد رسول ايزدي)
۲۳۴۲ خزانه دار و مسئول امور عمومي
( (كد ۲۰۴
۵
۱ خنج شعبه خنج *
۲۳۴۳ خزانه دار و مسئول امور عمومي
* ( (كد ۲۰۴ ۱ رستم شعبه رستم
۲۳۴۴ خزانه دار و مسئول امور عمومي
* ( (كد ۲۰۴ ۱ زرين دشت شعبه زرين دشت
۲۳۴۵ خزانه دار و مسئول امور عمومي
* ( (كد ۲۰۴ ۱ مهر شعبه مهر
۲۳۴۶ خزانه دار و مسئول امور عمومي
* ( (كد ۲۰۴ ۱ خرامه شعبه خرامه
۲۶
ادامه جمعيت هلال احمر استان فارس
كد
شغل
محل
كدوعنوان پست سازماني
تعداد
پست
جنسيت تعداد
نفر
محل جغرافيايي خدمت
مرد زن شهرستان محل خدمت
۲۳۴۷ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳
۵
۱ خنج شعبه خنج *
۲۳۴۸ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ زرين دشت شعبه زرين دشت *
۲۳۴۹ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ فراشبند شعبه فراشبند *
۲۳۵۰ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ مهر شعبه مهر *
۲۳۵۱ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ قيروكارزين شعبه قيروكارزين *
۲۳۵۲ مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲
۲
۱ رستم شعبه رستم *
۲۳۵۳ مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ فراشبند شعبه فراشبند *
۲۳۵۴ مسئول امور امدادي و انباردار
( (كد ۲۰۲ ۱ ارسنجان شعبه ارسنجان * ۱
۱ شيراز شيراز-ستاد * ۱ ( ۲۳۵۵ كارشناس آمار (كد ۲۰۸
۲۳۵۶ كارشناس حفاظت فيزيكي
( (كد ۲۱۰ ۱ شيراز شيراز-ستاد * ۱
۲۳۵۷ كارشناس توانبخشي مكانيكي
( (كد ۲۱۳ ۱ شيراز شيراز-ستاد * ۱
۲۳۵۸
كارشناس امور حقوقي و
( املاك (كد ۲۲۵
۱ شيراز شيراز-ستاد * ۱
جمعيت هلال احمر استان قزوين
( ۲۳۵۹ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۹
۱ آوج پايگاه امداد و نجات بين شهري آبگرم *
۱ آوج پايگاه امداد و نجات بين شهري آوج * ( ۲۳۶۰ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ * ( ۲۳۶۱ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱ رودبار الموت
شرقي پايگاه امداد و نجات بين شهري رودبار الموت
۱ تاكستان پايگاه امداد و نجات بين شهري ضياء آباد * ( ۲۳۶۲ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ قزوين پايگاه امداد و نجات بين شهري كوهين * ( ۲۳۶۳ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ البرز پايگاه امداد و نجات بين شهري محمديه * ( ۲۳۶۴ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ طارم سفلي * ( ۲۳۶۵ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱ پايگاه امداد و نجات بين شهري يوزباي چاي
(شيرين سو)
۱ آوج شعبه آوج * ۱ ( ۲۳۶۶ كارشناس امدادونجات( ۲۰۳
۲۳۶۷ مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ آوج شعبه آوج * * ۱
۲۳۶۸ خزانه دار و مسئول امور
( عمومي (كد ۲۰۴ ۱ طارم سفلي دفتر نمايندگي طارم سفلي * ۱
۲۳۶۹ كارشناس روابط عمومي
( (كد ۲۲۳ ۱ قزوين قزوين-ستاد * * ۱
۲۷
جمعيت هلال احمر استان قم
كد
شغل
محل
كدوعنوان پست سازماني
تعداد
پست
جنسيت تعداد
نفر
محل جغرافيايي خدمت
مرد زن شهرستان محل خدمت
( ۲۳۷۰ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۸
۱ قم پايگاه امداد و نجات كوهستان برف انبار *
۱ قم * ( ۲۳۷۱ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱ پايگاه امداد و نجات بين شهري جاده قديم قم-
تهران
۲ قم پايگاه امداد و نجات كوهستان خضرنبي * ( ۲۳۷۲ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ قم پايگاه امداد و نجات بين شهري مسجد * ( ۲۳۷۳ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
جمكران
۲ قم پايگاه امداد و نجات بين شهري قم-گرمسار * ( ۲۳۷۴ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ قم شعبه قم * ۱ ( ۲۳۷۵ كارشناس امور مالي (كد ۲۰۷
۲۳۷۶ كارشناس امداد و نجات
۱ ( (كد ۲۰۳ ۱ قم شعبه قم *
۲۳۷۷ مسئول امور جوانان و
۱ ( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ قم شعبه قم *
۲۳۷۸ كارشناس توانبخشي فيزيكي
۱ ( (كد ۲۱۴ ۱ قم قم-ستاد *
۱ قم قم-ستاد * ۱ ( ۲۳۷۹ كارشناس عمران (كد ۲۲۰
۲۳۸۰ كارشناس خدمات بهداشت و
۱ ( درمان اضطراري(كد ۲۱۷ ۱ قم قم-ستاد *
۱ قم قم-ستاد * ۱ ( ۲۳۸۱ كارشناس آمار (كد ۲۰۸
جمعيت هلال احمر استان كردستان
( ۲۳۸۲ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱۰
۱ سنندج پايگاه امداد و نجات بين شهري شهيد كاظمي *
۱ سنندج پايگاه امداد و نجات كوهستان آبيدر * ( ۲۳۸۳ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ سقز پايگاه امداد و نجات بين شهري صاحب * ( ۲۳۸۴ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ سروآباد پايگاه امداد و نجات بين شهري گردنه قلعه * ( ۲۳۸۵ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
جي
۲ سنندج پايگاه امداد و نجات بين شهري شهيد * ( ۲۳۸۶ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
بروجردي
۲ قروه پايگاه امداد و نجات بين شهري گنجي * ( ۲۳۸۷ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ بانه پايگاه امداد و نجات بين شهري گردنه خان * ( ۲۳۸۸ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲۳۸۹ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳
۳
۱ بيجار شعبه بيجار *
۲۳۹۰ كارشناس امداد و نجات
* ( (كد ۲۰۳ ۱ دهگلان شعبه دهگلان
۲۳۹۱ كارشناس امداد و نجات
* ( (كد ۲۰۳ ۱ مريوان شعبه مريوان
۲۳۹۲ مسئول امور امدادي و انباردار
۱ ( (كد ۲۰۲ ۱ سروآباد شعبه سروآباد *
۲۳۹۳ مسئول امور جوانان و
۱ ( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ سروآباد شعبه سروآباد * *
۲۳۹۴ كارشناس آموزشهاي همگاني
۱ ( (كد ۲۲۱ ۱ سنندج سنندج-ستاد * *
۲۸
ادامه جمعيت هلال احمر استان كردستان
كد
شغل
محل
كدوعنوان پست سازماني
تعداد
پست
جنسيت تعداد
نفر
محل جغرافيايي خدمت
مرد زن شهرستان محل خدمت
۱ سنندج سنندج-ستاد * ۱ ( ۲۳۹۵ كارشناس عمران (كد ۲۲۰
۱ سنندج سنندج-ستاد * * ۱ ( ۲۳۹۶ كارشناس آمار (كد ۲۰۸
۲۳۹۷ كارشناس توانبخشي مكانيكي
۱ ( (كد ۲۱۳ ۱ سنندج سنندج-ستاد * *
جمعيت هلال احمر استان كرمان
( ۲۳۹۸ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱۴
۱ رابر پايگاه امداد و نجات بين شهري اسكر *
۱ جيرفت پايگاه امداد و نجات بين شهري جبال بارز * ( ۲۳۹۹ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ سيرجان پايگاه امداد و نجات بين شهري چاه قلعه * ( ۲۴۰۰ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ سيرجان پايگاه امداد و نجات بين شهري خانه سرخ * ( ۲۴۰۱ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ ساردوئيه پايگاه امداد و نجات بين شهري درب مزار * ( ۲۴۰۲ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ كرمان پايگاه امداد و نجات بين شهري صاحب الزمان (عج) * ( ۲۴۰۳ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ فهرج پايگاه امداد و نجات بين شهري فهرج * ( ۲۴۰۴ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ كهنوج پايگاه امداد و نجات بين شهري پل بهادرآباد * ( ۲۴۰۵ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ انار پايگاه امداد و نجات بين شهري پليس راه انار * ( ۲۴۰۶ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ شهربابك پايگاه امداد و نجات بين شهري جوزم * ( ۲۴۰۷ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ منوجان * ( ۲۴۰۸ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱ پايگاه امداد و نجات بين شهري شهيد حسن
رضواني
۲۴۰۹ مسئول جوانان و داوطلبان
( (كد ۲۲۲
۷
۱ ارزوئيه شعبه ارزوئيه *
۲۴۱۰ مسئول جوانان و داوطلبان
( (كد ۲۲۲ ۱ ريگان شعبه ريگان *
۲۴۱۱ مسئول جوانان و داوطلبان
( (كد ۲۲۲ ۱ منوجان شعبه منوجان *
۲۴۱۲ مسئول جوانان و داوطلبان
( (كد ۲۲۲ ۱ عنبرآباد شعبه عنبرآباد *
۲۴۱۳ مسئول جوانان و داوطلبان
( (كد ۲۲۲ ۱ نرماشير دفتر نمايندگي نرماشير *
۲۴۱۴ مسئول جوانان و داوطلبان
( (كد ۲۲۲ ۱ فهرج دفتر نمايندگي فهرج *
۲۴۱۵ مسئول جوانان و داوطلبان
( (كد ۲۲۲ ۱ ساردوئيه دفتر نمايندگي درب مزار *
۲۴۱۶ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳
۱۰
۱ ارزوئيه شعبه ارزوئيه *
۲۴۱۷ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ ريگان شعبه ريگان *
۲۴۱۸ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ راور شعبه راور *
۲۴۱۹ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ منوجان شعبه منوجان *
۲۹
ادامه جمعيت هلال احمر استان كرمان
كد
شغل
محل
كدوعنوان پست سازماني
تعداد
پست
جنسيت تعداد
نفر
محل جغرافيايي خدمت
مرد زن شهرستان محل خدمت
۲۴۲۰ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳
۱ انار شعبه انار *
۲۴۲۱ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ كوهبنان شعبه كوهبنان *
۲۴۲۲ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ نرماشير دفتر نمايندگي نرماشير *
۲۴۲۳ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ فهرج دفتر نمايندگي فهرج *
۲۴۲۴ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ ساردوئيه دفتر نمايندگي درب مزار *
۲۴۲۵ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ گلباف دفتر نمايندگي گلباف *
۲۴۲۶ خزانه دار و مسئول امور عمومي
( (كد ۲۰۴
۳
۱ ريگان شعبه ريگان *
۲۴۲۷ خزانه دار و مسئول امور عمومي
* ( (كد ۲۰۴ ۱ منوجان شعبه منوجان
۲۴۲۸ خزانه دار و مسئول امور عمومي
* ( (كد ۲۰۴ ۱ سيرجان شعبه سيرجان
۲۴۲۹
كارشناس توانبخشي فيزيكي
( (كد ۲۱۴
۱ كرمان كرمان-ستاد * ۱
۱ كرمان كرمان-ستاد * ۱ ( ۲۴۳۰ كارشناس عمران (كد ۲۲۰
۲۴۳۱
كارشناس امور حقوقي و
( املاك (كد ۲۲۵
۱ كرمان كرمان-ستاد * ۱
۲۴۳۲ كارشناس حفاظت فيزيكي
۱ ( (كد ۲۱۰ ۱ كرمان كرمان-ستاد *
جمعيت هلال احمر استان كرمانشاه
( ۲۴۳۳ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱۰
۲ قصرشيرين پايگاه امداد و نجات بين شهري پرويزخان *
۲ سنقر * ( ۲۴۳۴ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱ پايگاه امداد و نجات بين شهري داشتي بلاغ
(شهيد احمدي)
۲ گيلانغرب * ( ۲۴۳۵ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱ پايگاه امداد و نجات بين شهري دومن هيلان
(سرمست ، گواور)
۲ جوانرود پايگاه امداد و نجات بين شهري زلان * ( ۲۴۳۶ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ پاوه پايگاه امداد و نجات بين شهري نوسود * ( ۲۴۳۷ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲۴۳۸ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳
۲
۱ دالاهو شعبه دالاهو *
۲۴۳۹ كارشناس امداد و نجات
* ( (كد ۲۰۳ ۱ ثلاث باباجاني شعبه ثلاث باباجاني
۲۴۴۰ خزانه دار و مسئول امور عمومي (كد
۱ (۲۰۴ ۱ سرپل ذهاب شعبه سرپل ذهاب *
۲۴۴۱ كارشناس آموزشهاي
۱ ( همگاني( ۲۲۱ ۱ كرمانشاه كرمانشاه-ستاد *
۳۰
ادامه جمعيت هلال احمر استان كرمانشاه
كد
شغل
محل
كدوعنوان پست سازماني
تعداد
پست
جنسيت تعداد
نفر
محل جغرافيايي خدمت
مرد زن شهرستان محل خدمت
۱ كرمانشاه كرمانشاه-ستاد * ۱ ( ۲۴۴۲ كارشناس آمار (كد ۲۰۸
۲۴۴۳ كارشناس توانبخشي فيزيكي (كد
۱ (۲۱۴ ۱ كرمانشاه كرمانشاه-ستاد *
۲۴۴۴ كارشناس حفاظت اسناد،
( كد ۲۰۹ ) IT مدارك و ۱ كرمانشاه كرمانشاه-ستاد * ۱
جمعيت هلال احمر استان كهگيلويه و بويراحمد
۲۴۴۵ خزانه دار و مسئول امور عمومي
( (كد ۲۰۴
۳
۱ باشت شعبه باشت *
۲۴۴۶ خزانه دار و مسئول امور عمومي
* ( (كد ۲۰۴ ۱ بهمئي شعبه بهمئي
۲۴۴۷ خزانه دار و مسئول امور عمومي
* ( (كد ۲۰۴ ۱ چرام شعبه چرام
۲۴۴۸ مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲
۳
۱ باشت شعبه باشت * *
۲۴۴۹ مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ بهمئي شعبه بهمئي * *
۲۴۵۰
مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲
۱ چرام شعبه چرام * *
۲۴۵۱
كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳
۳
۱ باشت شعبه باشت *
۲۴۵۲ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳
۱ بهمئي شعبه بهمئي *
۲۴۵۳ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳
۱ چرام شعبه چرام *
۲۴۵۴ كارشناس بهداشت و درمان
( (كد ۲۱۶
۲
۱ باشت شعبه باشت * *
۲۴۵۵ كارشناس بهداشت و درمان
( (كد ۲۱۶ ۱ چرام شعبه چرام * *
۲۴۵۶ كارشناس حفاظت اسناد،
( كد ۲۰۹ )IT مدارك و ۱ ياسوج ياسوج-ستاد * ۱
١ ياسوج ياسوج-ستاد * * ۱ ( ۲۴۵۷ كارشناس آمار (كد ۲۰۸
۲۴۵۸ كارشناس توانبخشي فيزيكي
( (كد ۲۱۴ ١ ياسوج ياسوج-ستاد * * ۱
جمعيت هلال احمر استان گلستان
( ۲۴۵۹ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲۲
۱ گرگان پايگاه امداد و نجات كوهستان توسكستان *
۱ آزادشهر پايگاه امداد و نجات بين شهري خوش ييلاق * ( ۲۴۶۰ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ آزادشهر پايگاه امداد و نجات بين شهري اولنگ * ( ۲۴۶۱ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ بندرگز پايگاه امداد و نجات ساحلي بندرگز * ( ۲۴۶۲ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ مينودشت پايگاه امداد و نجات بين شهري تنگراه * ( ۲۴۶۳ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ كلاله پايگاه امداد و نجات بين شهري چاتال * ( ۲۴۶۴ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۳۱
ادامه جمعيت هلال احمر استان گلستان
كد
شغل
محل
كدوعنوان پست سازماني
تعداد
پست
جنسيت تعداد
نفر
محل جغرافيايي خدمت
مرد زن شهرستان محل خدمت
( ۲۴۶۵ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ كردكوي پايگاه امداد و نجات كوهستان درازنو *
۲ گرگان پايگاه امداد و نجات كوهستان زيارت * ( ۲۴۶۶ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ علي آباد كتول * ( ۲۴۶۷ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱ پايگاه امداد و نجات بين شهري علي آباد كتول
(زرين گل)
۲ مينودشت پايگاه امداد و نجات بين شهري سه راهي كلاله * ( ۲۴۶۸ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ گنبد كاووس پايگاه امداد و نجات بين شهري اينچه برون * ( ۲۴۶۹ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ بندرگز پايگاه امداد و نجات كوهستان ويزوار * ( ۲۴۷۰ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲۴۷۱ كارشناس آموزشهاي همگاني
( (كد ۲۲۱ ۱ گرگان گرگان-ستاد * * ۱
جمعيت هلال احمر استان گيلان
( ۲۴۷۲ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱۷
۱ انزلي پايگاه امداد و نجات ساحلي بندر انزلي *
۱ تالش پايگاه امداد و نجات كوهستان دره وركه * ( ۲۴۷۳ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ رودبار پايگاه امداد و نجات بين شهري سراوان * ( ۲۴۷۴ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ آستار پايگاه امداد و نجات بين شهري صيادلر * ( ۲۴۷۵ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ فومن پايگاه امداد و نجات كوهستان فومن * ( ۲۴۷۶ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ املش پايگاه امداد و نجات كوهستان املش * ( ۲۴۷۷ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ رودسر پايگاه امداد و نجات ساحلي بندر كياسر * ( ۲۴۷۸ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ تالش پايگاه امداد و نجات بين شهري دركه * ( ۲۴۷۹ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ رضوانشهر پايگاه امداد و نجات بين شهري سه راه پونل * ( ۲۴۸۰ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ لنگرود پايگاه امداد و نجات بين شهري ليالستان * ( ۲۴۸۱ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ فومن پايگاه امداد و نجات بين شهري ماسوله * ( ۲۴۸۲ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲۴۸۳ مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲
۲
۱ رضوانشهر شعبه رضوانشهر *
۲۴۸۴ مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ شفت شعبه شفت *
۲۴۸۵ خزانه دار و مسئول امور عمومي
۱ ( (كد ۲۰۴ ۱ رضوانشهر شعبه رضوانشهر *
۲۴۸۶ كارشناس آموزشهاي همگاني
( (كد ۲۲۱ ۱ رشت رشت-ستاد * ۱
جمعيت هلال احمر استان لرستان
( ۲۴۸۷ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱۷
۱ ازنا پايگاه امداد و نجات بين شهري اباذر *
۱ بروجرد پايگاه امداد و نجات بين شهري اشترنيان * ( ۲۴۸۸ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ كوهدشت پايگاه امداد و نجات بين شهري بلوران * ( ۲۴۸۹ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ پلدختر پايگاه امداد و نجات بين شهري تنگه فني * ( ۲۴۹۰ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ اليگودرز پايگاه امداد و نجات بين شهري شول آباد * ( ۲۴۹۱ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ اليگودرز پايگاه امداد و نجات بين شهري شهداي امدادگر * ( ۲۴۹۲ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ نورآباد پايگاه امداد و نجات بين شهري گاماسياب * ( ۲۴۹۳ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ خرم آباد پايگاه امداد و نجات ساحلي كيو (خرم آباد) * ( ۲۴۹۴ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۳۲
ادامه جمعيت هلال احمر استان لرستان
كد
شغل
محل
كدوعنوان پست سازماني
تعداد
پست
جنسيت تعداد
نفر
محل جغرافيايي خدمت
مرد زن شهرستان محل خدمت
( ۲۴۹۵ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ بروجرد پايگاه امداد و نجات بين شهري سلمان *
۲ الشتر پايگاه امداد و نجات بين شهري سه راهي الشتر * ( ۲۴۹۶ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ الشتر پايگاه امداد و نجات بين شهري كاكارضا * ( ۲۴۹۷ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ نورآباد پايگاه امداد و نجات بين شهري گردنه گشور * ( ۲۴۹۸ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ خرم آباد خرم آباد-ستاد * ۱ ( ۲۴۹۹ كارشناس عمران (كد ۲۲۰
۲۵۰۰ كارشناس روابط عمومي
( (كد ۲۲۳ ۱ خرم آباد خرم آباد-ستاد * ۱
۱ خرم آباد خرم آباد-ستاد * * ۱ ( ۲۵۰۱ كارشناس آمار (كد ۲۰۸
۲۵۰۲ كارشناس مراكز درماني (كد
(۲۱۵ ۱ خرم آباد خرم آباد-ستاد * * ۱
۲۵۰۳ كارشناس حفاظت اسناد،
(۲۰۹)IT مدارك و
۱ خرم آباد خرم آباد-ستاد * ۱
جمعيت هلال احمر استان مازندران
( ۲۵۰۴ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲۲
۱ بهشهر پايگاه امداد و نجات بين شهري پاسند *
۱ بهشهر پايگاه امداد و نجات بين شهري نيالا * ( ۲۵۰۵ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ نور پايگاه امداد و نجات كوهستان بلده * ( ۲۵۰۶ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ تنكابن پايگاه امداد و نجات بين شهري خشكداران * ( ۲۵۰۷ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ تنكابن پايگاه امداد و نجات بين شهري دوهزار * ( ۲۵۰۸ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ نوشهر پايگاه امداد و نجات بين شهري سي سنگان * ( ۲۵۰۹ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ نور پايگاه امداد و نجات بين شهري شهيد صالحي * ( ۲۵۱۰ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ نوشهر پايگاه امداد و نجات كوهستان كجور * ( ۲۵۱۱ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ آمل پايگاه امداد و نجات بين شهري گزنك * ( ۲۵۱۲ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ چالوس پايگاه امداد و نجات بين شهري لارك (ولي * ( ۲۵۱۳ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
آباد)
۲ رامسر پايگاه امداد و نجات كوهستان ليماكده * ( ۲۵۱۴ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ رامسر پايگاه امداد و نجات ساحلي رامسر * ( ۲۵۱۵ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ فريدونكنار پايگاه امداد و نجات ساحلي فريدونكنار * ( ۲۵۱۶ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲۵۱۷ كارشناس امداد و نجات
(۲۰۳)
۲
۱ كلاردشت شعبه كلاردشت *
۲۵۱۸ كارشناس امداد و نجات
* ( (كد ۲۰۳ ۱ عباس آباد دفتر نمايندگي-عباس آباد
۲۵۱۹ خزانه دار و مسئول امور عمومي
۱ ( (كد ۲۰۴ ۱ كلاردشت شعبه كلاردشت *
۲۵۲۰ مسئول امور جوانان و
۱ ( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ عباس آباد دفتر نمايندگي-عباس آباد * *
۱ ساري ساري-ستاد * * ۱ ( ۲۵۲۱ كارشناس آمار (كد ۲۰۸
۲۵۲۲ كارشناس آموزش هاي
۱ ( همگاني (كد ۲۲۱ ۱ ساري ساري-ستاد * *
۳۳
جمعيت هلال احمر استان مركزي
كد
شغل
محل
كدوعنوان پست سازماني
تعداد
پست
جنسيت تعداد
نفر
محل جغرافيايي خدمت
مرد زن شهرستان محل خدمت
( ۲۵۲۳ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۳
۱ ساوه پايگاه امداد و نجات بين شهري اتوبان ساوه *
(شهداي زرنديه)
۱ دليجان پايگاه امداد و نجات بين شهري سعادت * ( ۲۵۲۴ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ محلات پايگاه امداد و نجات بين شهري سه راهي حاجي * ( ۲۵۲۵ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
آباد (شهيد محلاتي)
۲۵۲۶ خزانه دار و مسئول امور عمومي
( (كد ۲۰۴
۴
۱ خنداب شعبه خنداب *
۲۵۲۷ خزانه دار و مسئول امور عمومي
* ( (كد ۲۰۴ ۱ خمين شعبه خمين
۲۵۲۸ خزانه دار و مسئول امور عمومي
* ( (كد ۲۰۴ ۱ دليجان شعبه دليجان
۲۵۲۹ خزانه دار و مسئول امور عمومي
* ( (كد ۲۰۴ ۱ غرق آباد دفتر نمايندگي غرق آباد
۲۵۳۰ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳
۵
۱ خنداب شعبه خنداب *
۲۵۳۱ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ خمين شعبه خمين *
۲۵۳۲ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ زرنديه شعبه زرنديه *
۲۵۳۳ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ آشتيان شعبه آشتيان *
۲۵۳۴ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ شازند شعبه شازند *
۲۵۳۵ مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ زرنديه شعبه زرنديه * ۱
۲۵۳۶ كارشناس آموزشهاي همگاني
( (كد ۲۲۱ ۱ اراك اراك-ستاد * ۱
۱ اراك اراك-ستاد * ۱ ( ۲۵۳۷ كارشناس آمار (كد ۲۰۸
۲۵۳۸ كارشناس خدمات بهداشت و
( درمان اضطراري (كد ۲۱۷ ۱ اراك اراك-ستاد * ۱
جمعيت هلال احمر استان هرمزگان
( ۲۵۳۹ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲۷
۱ بندرعباس پايگاه امداد و نجات بين شهري آب شيرين *
۱ رودان پايگاه امداد و نجات بين شهري رهدار * ( ۲۵۴۰ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱ بندرعباس پايگاه امداد و نجات ساحلي شهيد حقاني * ( ۲۵۴۱ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ بندر جاسك پايگاه امداد و نجات بين شهري بهمدي * ( ۲۵۴۲ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ پارسيان پايگاه امداد و نجات بين شهري حميران * ( ۲۵۴۳ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ حاجي آباد پايگاه امداد و نجات بين شهري تنگ زاغ * ( ۲۵۴۴ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ قشم پايگاه امداد و نجات بين شهري كووه اي * ( ۲۵۴۵ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ حاجي آباد پايگاه امداد و نجات بين شهري چاه تر * ( ۲۵۴۶ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ ميناب پايگاه امداد و نجات بين شهري چاه شيرين * ( ۲۵۴۷ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۳۴
ادامه جمعيت هلال احمر استان هرمزگان
كد
شغل
محل
كدوعنوان پست سازماني
تعداد
پست
جنسيت تعداد
نفر
محل جغرافيايي خدمت
مرد زن شهرستان محل خدمت
( ۲۵۴۸ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ سيريك پايگاه امداد و نجات بين شهري دوراهي سيريك *
۲ بندر لنگه پايگاه امداد و نجات بين شهري سه راهي چارك * ( ۲۵۴۹ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ بندر خمير پايگاه امداد و نجات بين شهري دشت جيحون * ( ۲۵۵۰ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ قشم پايگاه امداد و نجات ساحلي شهيد ذاكري * ( ۲۵۵۱ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ بندر خمير پايگاه امداد و نجات بين شهري منبع آب * ( ۲۵۵۲ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ بندر لنگه پايگاه امداد و نجات بين شهري مهتابي * ( ۲۵۵۳ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲۵۵۴ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳
۷
۱ بستك شعبه بستك *
۲۵۵۵ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ بندر خمير شعبه بندر خمير *
۲۵۵۶ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ جزيره ابوموسي شعبه جزيره ابوموسي *
۲۵۵۷ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ سيريك شعبه سيريك *
۲۵۵۸ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ بندرعباس شعبه بندرعباس *
۲۵۵۹ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ حاجي آباد شعبه حاجي آباد *
۲۵۶۰ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ قشم شعبه قشم *
۲۵۶۱ مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲
۶
۱ بستك شعبه بستك *
۲۵۶۲ مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ بشاگرد شعبه بشاگرد *
۲۵۶۳ مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ بندر خمير شعبه بندر خمير *
۲۵۶۴ مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ جزيره ابوموسي شعبه جزيره ابوموسي *
۲۵۶۵
مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ سيريك شعبه سيريك *
۲۵۶۶
مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ بندرعباس شعبه بندرعباس *
۲۵۶۷
مسئول امور امدادي و انباردار
( (كد ۲۰۲
۵
۱ بستك شعبه بستك *
۲۵۶۸
مسئول امور امدادي و انباردار
( (كد ۲۰۲
۱ بشاگرد شعبه بشاگرد *
۲۵۶۹
مسئول امور امدادي و انباردار
( (كد ۲۰۲
۱ بندر خمير شعبه بندر خمير *
۳۵
ادامه جمعيت هلال احمر استان هرمزگان
كد
شغل
محل
كدوعنوان پست سازماني
تعداد
پست
جنسيت تعداد
نفر
محل جغرافيايي خدمت
مرد زن شهرستان محل خدمت
۲۵۷۰ مسئول امور امدادي و انباردار
( (كد ۲۰۲
۱ سيريك شعبه سيريك *
۲۵۷۱ مسئول امور امدادي و انباردار
* ( (كد ۲۰۲ ۱ بندرعباس شعبه بندرعباس
۲۵۷۲ خزانه دار و مسئول امور عمومي
۱ ( (كد ۲۰۴ ۱ جزيره ابوموسي شعبه جزيره ابوموسي *
۲۵۷۳ كارشناس بهداشت و درمان
( (كد ۲۱۶
۲
۱ بندر خمير شعبه بندر خمير *
۲۵۷۴ كارشناس بهداشت و درمان
* ( (كد ۲۱۶ ۱ بندرعباس شعبه بندرعباس
۲۵۷۵ كارشناس آموزشهاي همگاني
۱ ( (كد ۲۲۱ ۱ بندرعباس بندرعباس-ستاد *
۱ بندرعباس بندرعباس-ستاد * ۱ ( ۲۵۷۶ كارشناس عمران (كد ۲۲۰
۲۵۷۷ كارشناس خدمات بهداشت و
۱ ( درمان اضطراري (كد ۲۱۷ ۱ بندرعباس بندرعباس-ستاد *
۲۵۷۸ كارشناس توانبخشي فيزيكي
۱ ( (كد ۲۱۴ ۱ بندرعباس بندرعباس-ستاد *
۲۵۷۹ كارشناس حفاظت اسناد،
۱ ( كد ۲۰۹ )IT مدارك و ۱ بندرعباس بندرعباس-ستاد *
جمعيت هلال احمر استان همدان
( ۲۵۸۰ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱۱
۱ همدان پايگاه امداد و نجات كوهستان دشت ميشان (شهيد *
مجيد گوهري)
۲ ملاير پايگاه امداد و نجات بين شهري پيروز (شهيد مهدي * ( ۲۵۸۱ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
متقي)
۲ رزن پايگاه امداد و نجات بين شهري رزن ( شهداي * ( ۲۵۸۲ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
سردرود)
۲ تويسركان پايگاه امداد و نجات بين شهري شهيد * ( ۲۵۸۳ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
رحمتعلي جعفري
۲ كبودر آهنگ پايگاه امداد و نجات بين شهري شيرين سو (شهيد * ( ۲۵۸۴ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
سيدرضا جوادي)
۲ بهار پايگاه امداد و نجات بين شهري صالح آباد (شهيد * ( ۲۵۸۵ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
علي اصغر شاياني)
۲۵۸۶ كارشناس امداد و نجات
۱ ( (كد ۲۰۳ ۱ فامنين شعبه فامنين *
۲۵۸۷ مسئول امور امدادي و انباردار
۱ ( (كد ۲۰۲ ۱ فامنين شعبه فامنين *
۲۵۸۸ مسئول امور جوانان و
۱ ( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ فامنين شعبه فامنين *
۲۵۸۹ كارشناس توانبخشي- ارتز
۱ ( (كد ۲۱۱ ۱ همدان همدان-ستاد *
۲۵۹۰ كارشناس توانبخشي فيزيكي
۱ ( (كد ۲۱۴ ۱ همدان همدان-ستاد *
۳۶
جمعيت هلال احمر استان يزد
كد
شغل
محل
كدوعنوان پست سازماني
تعداد
پست
جنسيت تعداد
نفر
محل جغرافيايي خدمت
مرد زن شهرستان محل خدمت
( ۲۵۹۱ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۱۷
۱ تفت * پايگاه امداد و نجات بين شهري فيض آباد
(متوسليان)
۲ تفت پايگاه امداد و نجات كوهستان تفت * ( ۲۵۹۲ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ مهريز پايگاه امداد و نجات بين شهري سه راه خاتم * ( ۲۵۹۳ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ بافق پايگاه امداد و نجات بين شهري چاهون * ( ۲۵۹۴ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ اردكان پايگاه امداد و نجات بين شهري غزال * ( ۲۵۹۵ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ ميبد پايگاه امداد و نجات بين شهري كمربندي اردكان * ( ۲۵۹۶ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ ابركوه پايگاه امداد و نجات بين شهري مسجد اما مخميني * ( ۲۵۹۷ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ خاتم پايگاه امداد و نجات بين شهري مسجد ابوالفضل ۱ * ( ۲۵۹۸ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲ خاتم پايگاه امداد و نجات بين شهري مسجد ابوالفضل ۲ * ( ۲۵۹۹ نجاتگر راننده (كد ۲۰۱
۲۶۰۰ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳
۳
۱ بافق شعبه بافق *
۲۶۰۱ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ بهاباد شعبه بهاباد *
۲۶۰۲ كارشناس امداد و نجات
( (كد ۲۰۳ ۱ خاتم شعبه خاتم *
۲۶۰۳ مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲
۲
۱ بافق شعبه بافق *
۲۶۰۴ مسئول امور جوانان و
( داوطلبان (كد ۲۲۲ ۱ بهاباد شعبه بهاباد *
۲۶۰۵ خزانه دار و مسئول امور عمومي
۱ ( (كد ۲۰۴ ۱ بهاباد شعبه بهاباد *
۲۶۰۶ كارشناس امور حقوقي و
( املاك (كد ۲۲۵ ۱ يزد يزد-ستاد * ۱
۲۶۰۷ كارشناس آموزشهاي همگاني
( (كد ۲۲۱ ۱ يزد يزد-ستاد * ۱

   دریافت فهرست عناوين شغلي و مدارك تحصيلي مورد نياز استخدامی هلال احمر

    دریافت فهرست شغل محلهاي آزمون استخدامي هلال احمر


 1. فضل الرحمان بلوچ زهي گفت:

  من یه فایل خرید و دانلود کردم که الان حجمش ۰ کیلوبایتخ و اجرا نمیشه لطفا رسیدگی کنین …ممنون
  frs.b@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.