هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

آموزش تصویری دانلود

آموزش تصویری دانلود

۱٫ مرحله ی اول کلیک برروی تصویر فایل موردنظر

 

۲٫ وارد کردن آدرس ایمیل  بدون www ترجیحآ یاهو میل یا جیمیل (در صورت نداشتن ایمیل  میتوانید آنرا خالی بگذارید سپس وارد کردن عدد خواسته شده

 

۳٫به طور اتوماتیک به درگاه اینترنتی امن بانک ملت متصل میشوید در این بخش مشخصات مورد تقاضا را به دقت وارد کنید

در هنگام خرید اینترنتی ۴ پارامتر کارت بانکی از شما پرسیده می شود

شماره ۱۶ رقمی درج شده بر روی کارت
این شماره در کارت همه بانک ها، بر روی کارت درج شده است

رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
رمز خرید اینترنتی، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاههای خود پرداز ATM وارد می نمائید متفاوت می باشد. حتی این رمز با رمز اینترنت بانک که حساب خود را از طریق اینترنت چک می کنید، نیز متفاوت است.

در اکثر بانک ها زمانی که کارت خود را تحویل می گیرید، رمز خرید اینترنتی ندارید. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی یکی از کارهای زیر را انجام دهید:

 اکثر بانک ها امکان تعریف رمز خرید اینترنتی را در دستگاههای ATM خود قرار داده اند. به دستگاه خودپرداز بانک خود مراجعه کنید. کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را تعریف کنید. به شعبه بانک خود مراجعه کنید و بگویید می خواهم رمز خرید اینترنتی دریافت کنم. اگر بانکتان بانک خوبی باشد حتماً راهنمایی می شوید.
کد CVV2
کد CVV2 به صورت یک عدد ۳رقمی (و به ندرت ۴رقمی) مانند شمارۀ ۱۶رقمی حک شده روی کارت، بر روی اکثر کارت ها حک شده است. مثلاً روی کارت های بانک های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد ۳رقمی حک شده است. یا در برخی کارت های بانک ملی ۴ رقمی است و عکس آن را در زیر مشاهده می نمایید.
تاریخ انقضاء
تاریخ انقضاء هم روی اغلب کارت های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، نگران نباشید. از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده نمایید
مشکلات احتمالی پرداخت اینترنتی
سیستم پرداخت اینترنتی توسط بانک های عامل به گونه ای طراحی شده است که هم ایمن باشد و هم ساده و کمترین نیاز به راهنمایی را برای خریدار ایجاد نماید. اما با این وجود برخی اوقات ممکن است مسائلی در هنگام خرید اینترنتی به وقوع بپیوندد.
مثلاً ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود.
معمولاً بدترین حالتی که ممکن است به وقوع بپیوندد این است که پول از حساب شما کسر شود، ولی به حساب فروشنده واریز نشود. اما نگران نباشید. در این حالت معمولاً پول شما در حساب های حد واسط بانک است.
نهایتاً خود بانک می باید مغایرت ها را رفع کند. منتظر بمانید و اگر تا ۴۸ ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با پشتیبانی سایت  تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.
 http://failha.com/wp-content/uploads/31.jpg
۴٫ بعد از پرداخت برروی دکمه ی   continue  کلیک کنید
http://failha.com/wp-content/uploads/eroor-co.png
۵٫ پس از پرداخت اینترنتی لینک دانلود قابل مشاهده می باشد و علاوه بر آن در صورت صحیح وارد کردن آدرس ایمیل به آن آدرس نیز ارسال میشود
http://failha.com/wp-content/uploads/41.jpg
 

با تشکر گروه پشتیبانی فروشگاه اینترنتی فایلها