آخرین اخبار : 

كارت و زمان‌ برگزاري آزمون استخدامي شرکت آلومینیوم کاوه خوزستان سال ۱۳۹۵

كارت و زمان‌ برگزاري آزمون استخدامي شرکت آلومینیوم کاوه خوزستان سال ۱۳۹۵

بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي شركت در آزمون استخدامي شركت آلومينيوم كاوه خوزستان در سال ۱۳۹۵ مي‌رساند كه آزمون مذكور صبح روز پنجشنبه مورخ ۹۵/۸/۱۳ در شهر مسجد سليمان برگزار مي‌شود. فرآيند برگزاري آزمون از ساعت ۸:۳۰ آغاز و درهاي ورود به جلسه امتحان نيمساعت قبل از شروع فرآيند برگزاری آزمون بسته خواهد شد، لذا كليه داوطلبان مي‌بايست قبل از بسته شدن درهاي ورودي در محل حوزه امتحاني خود حاضر باشند.

لينك مربوط به كارت و برگ راهنماي شركت در آزمون از روز سه شنبه مورخ ۹۵/۸/۱۱ بر روي پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد و متقاضیان مي‌توانند با وارد كردن اطلاعات شناسنامه‌اي (نام، نام‌خانوادگي، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرينت كارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعيين شده بر روي پرينت كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.

در صورت بروز اشكال در تهيه پرينت كارت شرکت در آزمون و يا مشاهده مغايرت در اطلاعات مندرج در كارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامي، داوطلبان مي‌توانند در روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۸/۱۲ از ساعت ۸:۳۰ الي ۱۲:۰۰ و ۱۴:۰۰ الي ۱۷:۰۰ با در دست داشتن كارت شناسايي معتبر و ۲ قطعه عكس به نماینده مستقر در باجه رفع نقص كه در آموزش و پرورش مسجد سليمان واقع در: مسجدسليمان- نمره  ۴۰ – ساختمان سنجش – روبروي مخابرات مركز مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشكال احتمالي کارت خود اقدام نمايند.

سوالات استخدامی شركت آلومينيوم كاوه خوزستان کلیک کنید

سوالات مصاحبه استخدامی شركت آلومينيوم كاوه خوزستان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code