آخرین اخبار : 

نمونه سوالات استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان

نمونه سوالات استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان

۱٫ ۵۵۰سوال استخدامی زبان و ادبیات فارسی همراه با پاسخنامه

۲٫ ۵۵۰ سوال استخدامی احکام و معارف اسلامی همراه با پاسخنامه

۳٫ ۵۰۰ سوال استخدامی زبان انگلیسی همراه با پاسخنامه

۴٫  ۵۰۰ سوال استخدامی کامپیوتر همراه با پاسخنامه

۵٫ ۱۰۰ سوال استخدامی هوش و استعداد تحصیلی همراه با پاسخنامه

۶٫ ۷۰۰ سوال استخدامی مسائل اجتماعی ، سیاسی و مبانی قانونی همراه با پاسخنامه

۷٫ ۶۰۰ سوال استخدامی آمار و ریاضی همراه با پاسخنامه

مشخصات فایل:

pdf  با قابلیت پرینت و کپی /قابل استفاده با کامپیوتر خانگی/ لپ تاپ /تب لت /گوشی موبایل/اندروید و هوشمند
قیمت :  ۹۸۰۰   تومان 

جهت پرداخت آنلاین و دانلود بلافاصله بر روی عکس زیر کلیک کنید

تذکر مهم : ایمیل را در هنگام پرداخت صحیح وارد کنید چون علاوه بر دانلود مستقیم و مشاهده لینک دانلود بعد از پرداخت لینک دانلود به ایمیل ارسال میشود سعی شود از یاهو میل یا جیمیل استفاده کنید

نمونه سوالات تخصصی استخدامی فولاد مبارکه اصفهان(رشته شیمی)

نمونه سوالات تخصصی استخدامی فولاد مبارکه اصفهان(رشته حسابداری)

نمونه سوالات تخصصی استخدامی فولاد مبارکه اصفهان(رشته مدیریت)

نمونه سوالات تخصصی استخدامی فولاد مبارکه اصفهان(رشته حقوق)

زمان شروع ثبت نام  از روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۹/۳ تا روز شنبه مورخ  ۹۵/۹/۱۳ میباشد.

جذب نیروی انسانی شرکت فولاد مبارکه اصفهان جهت مشاغل اپراتوری و کارشناسی سال ۱۳۹۵
شرکت فولاد مبارکه اصفهان در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود، تعداد ۳۹۰ نفر از واجدین شرایط مرد را بر اساس جداول پیوست از طریق برگزاری آزمون کتبی (دانشی)، آزمون مهارت (برای مشاغل اپراتوری)، کانون ارزیابی شایستگی(برای مشاغل کارشناسی)، طب صنعتی(جهت سنجش سلامت و توانایی جسمی و روحی) و گزینش، به صورت قرارداد موقت طبق ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی جذب نماید.

شرایط عمومی

 • تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
 • تدین به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
 • نداشتن سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد
 • عدم سوء مصرف مواد اعتیادآور به تأیید مراجع ذیصلاح
 • داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم غیر پزشکی (دارا بودن معافیت دائم پزشکی در مشاغل کارشناسی بلامانع می باشد)
 • داشتن حداقل ۱۸ سال تمام شمسی تا روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۱۰/۰۱
 • داشتن سلامتی و توانایی کامل جسمی و روحی جهت انجام فعالیت‌های شغلی طبق تأیید مرکز بهداشت حرفه‌ای شرکت فولاد مبارکه
 • تایید پذیرفته شدگان توسط هسته گزینش شرکت فولاد مبارکه
ردیف رده شغلی مقطع تحصیلی حداقل معدل کل حداکثر سن حداکثر سابقه کار مرتبطقابل قبول در شرکتهای

شرکتهای پیمانکار در محدوده فولاد مبارکه

شریط بومی بودن
۱ اپراتوری دیپلم ۱۳ ۲۵ سال  ۳ سال صرفا بومی استانهای اصفهان و چهار محال بختیاری
۲ کارشناسی لیسانس ۱۴ ۳۰ سال ۳ سال

توضیح مهم: افراد دارای مدرک بالاتر (به شرط دارا بودن و ارائه مدرک تحصیلی منطبق با شرایط اطلاعیه) می توانند در مقطع پایین تر شرکت نمایند، لیکن می بایست از ارائه مدارک با مقاطع بالاتر خودداری نمایند. لذا امکان تغییر ردیف یا رده شغلی در طول فرآیند جذب و در طول اشتغال (با درخواست شخصی) حداقل تا ۷ سال امکان پذیر نمی باشد و در این خصوص تعهد محضری اخذ خواهد شد.

توضیحات شرایط اختصاصی

۱- دارا بودن مدرک و رشته تحصیلی مطابق با شرایط اعلام شده الزامی بوده و در زمان ثبت نام این مدارک اخذ خواهد شد.

۲- جزییات و تسهیلات سنی متقاضیان :

 •     مبنای محاسبه حداکثر سن، تا روز چهارشنبه مورخ  ۹۵/۱۰/۱ می باشد.
 •     مدت خدمت نظام وظیفه انجام شده به حداکثر سن اضافه می گردد.
 •     متقاضیانی که در شرکتهای پیمانکاری مستقر در فولاد مبارکه اشتغال دارند (یا داشته اند) به شرط پرداخت حق بیمه، به ازای هر سال سابقه یک سال (تا سقف ۳ سال) به حداکثر سنی آنان اضافه میشود. این دسته از داوطلبین می بایست فرم تکمیل شده ” تایید سابقه فعالیت در شرکت های پیمانکار” (قابل تهیه در خدمات پرسنلی پیمانکاران) را به همراه سایر مدارک در روز کنترل مدارک (پس از آزمون کتبی) به همراه داشته باشند.
 •     فرزندان معزز شهدا و جانبازان ۲۵% و بالاتر که از طرف بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان معرفی می شوند به میزان ۳ سال به حداکثر سن آنان اضافه می شود. لازم است این افراد جهت استفاده از تسهیلات سنی، در کلیه مراحل آزمون شرکت نموده و به بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان مراجعه نمایند.
 •     در هر صورت با احتساب کلیه تسهیلات سنی فوق، سن متقاضیان مشاغل اپراتوری از ۳۰ سال و مشاغل کارشناسی از ۳۵ سال نباید بالاتر باشد.

۳- متقاضیان مشاغل رده اپراتوری می بایست بومی یکی از استان های اصفهان یا چهار محال و بختیاری باشند.

توضیح: متقاضی بومی به  فردی اطلاق می گردد که دارای حداقل یکی از شرایط زیر باشد:
الف: محل صدور شناسنامه وی یکی از شهرستان های این دو استان باشد.
ب: محل اخذ دیپلم وی یکی از شهرستان های این دو استان باشد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام

۱- تکمیل فرم اینترنتی تقاضای ثبت نام که می بایست با دقت و صداقت تکمیل گردد.
۲- اسکن صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات اسکن صفحه توضیحات نیز ضمیمه شود)
۳- اسکن مدرک تحصیلی (که معدل در آن ذکر شده باشد) منطبق با شرایط اطلاعیه
۴- اسکن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم
توضیح:  تاریخ صدور مدرک تحصیلی و کارت پایان خدمت یا معافیت میبایست قبل از تاریخ اتمام مهلت ثبت نام در آزمون شنبه مورخ ۹۵/۹/۱۳ باشد.
۵- اسکن عکس ۳×۴ جدید (با مشخصات ذکر شده در سایت ثبت نام)
۶- پرداخت الکترونیکی مبلغ ۳۸۰۰۰۰ (سیصد و هشتاد هزار) ریال در وجه دانشکده فنی شهید مهاجر بابت ثبت نام و شرکت در آزمون کتبی از طریق سامانه ثبت نام

توضیح: امکان عودت وجه ثبت نام واریز شده به هیچ وجه وجود نخواهد داشت.

نحوه ثبت نام و مهلت آن

با توجه به اینکه آزمون ها، ارزیابی نتایج، تعیین محل فعالیت و عنوان شغلی پذیرفته شدگان نهایی بر اساس گروه امتحانی انتخاب شده توسط متقاضی انجام می شود لازم است متقاضیان با دقت و با توجه به شایستگی، علاقه، جدول نیازهاو شرایط اعلام شده نسبت به انتخاب تنها یک ردیف شغلی(یک کد ثبت نام) اقدام نمایند.

 • متقاضیان واجد شرایط می بایست از روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۹/۳ تا روز شنبه مورخ  ۹۵/۹/۱۳ به سامانه  www.mohajertc.ir مراجعه و اقدام به ثبت نام نمایند.
 • لازم است متقاضیان قبل از مراجعه به سامانه (وب سایت) ثبت نام ، نسبت به تهیه مدارک مورد نیاز اقدام نمایند.

زمان توزیع کارت و آزمون

 • متقاضیان می توانند از جمعه ۹۵/۹/۲۶ تا یکشنبه ۹۵/۹/۲۸ با مراجعه به سامانه ثبت نام نسبت به چاپ کارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمایند.
 • آزمون در روزهای چهارشنبه،پنج شنبه و جمعه مورخ ۹۵/۱۰/۱ ، ۹۵/۱۰/۳ و ۹۵/۱۰/۳ برگزار خواهد شد.
 • همراه داشتن شناسنامه عکسدار یا کارت ملی در روز آزمون الزامی میباشد.

تذکر مهم: با توجه به اینکه کلیه اطاع رسانی های آزمون از طریق سامانه ثبت نام انجام خواهد شد لذا متقاضیان می بایست در طول فرآیند جذب، جهت آگاهی از اطلاعیه ها و نتایج مراحل مختلف، به صورت مستمر به سامانه فوق مراجعه نمایند و عدم اطلاع داوطلب از مراحل، جزییات یا تغییرات احتمالی آزمون، موجب هیچ گونه حقی برای وی نمی گردد.

فرآیند استخدام شامل مراحل زیر می باشد

۱- ثبت نام در سامانه و اخذ کد رهگیری
۲- آزمون کتبی: آزمون کتبی برای تمام رده های شغلی شامل آزمون علمی مبتنی بر سوالات چهار گزینه ای با احتساب نمره منفی می باشد. سوالات علمی با توجه به هر گروه امتحانی و رشته های مورد نیاز طراحی شده و مفاد درسی مورد آزمون طبق موارد زیر می باشد:

 • رده اپراتوری

منابع آزمون کتبی (دانشی) شامل سه بخش

عمومی شامل: زبان انگلیسی، آشنایی با مهارت های رایانه ای ICDL و اطلاعات عمومی با وزن ۲۰% توانایی ذهنی، تحلیلی و ادراکی با وزن ۳۰%
تخصصی شامل : دروس تخصصی مقطع دیپلم با وزن ۵۰% (طبق جدول شماره ۲ پیوست)

برای دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان اینجا کلیک کنید

 • رده کارشناسی

منابع آزمون کتبی (دانشی) شامل سه بخش:

عمومی شامل: زبان انگلیسی، آشنایی با مهارت های رایانه ای ICDL و اطلاعات عمومی با وزن ۲۰% توانایی ذهنی، تحلیلی و ادراکی با وزن ۲۰%
تخصصی شامل : دروس تخصصی هر رشته با وزن ۶۰% (طبق جدول شماره ۳ پیوست)

برای دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان اینجا کلیک کنید

۳- آزمون مهارت (برای متقاضیان رده اپراتوری) : نفراتی که حدنصاب آزمون کتبی را کسب نموده اند (چند برابر ظرفیت پذیرش در هر ردیف شغلی) به این مرحله راه می یابند. این مرحله شامل آزمون مهارتی-علمی ردیف شغلی انتخاب شده می باشد.

۴- مصاحبه فنی-تخصصی: نفراتی که حدنصاب آزمون کتبی را کسب نموده اند در مصاحبه فنی-تخصصی شرکت می نمایند.
۵- کانون ارزیابی شایستگی (برای متقاضیان رده کارشناسی (نفراتی که حدنصاب آزمون کتبی را کسب نموده اند (چند برابر ظرفیت پذیرش در هر ردیف شغلی) به این مرحله راه می یابند. این کانون جهت سنجش شایستگی و صاحیت های حرفه ای به همراه مصاحبه فنی-تخصصی می باشد.
۶- طب صنعتی و گزینش: با استخراج نمرات مراحل قبل و محاسبه امتیاز نهایی متقاضیان (با احتساب ضریب وزنی هر مرحله) نفرات برتر به تعداد درج شده در  اطلاعیه استخدامی جهت انجام معاینات طب صنعتی بدو استخدام و فرآیند گزینش دعوت خواهند شد. در این مرحله سلامتی و توانایی کامل جسمی و روحی جهت انجام فعالیت های شغلی طبق تأیید مرکز بهداشت حرف های شرکت فولاد مبارکه ارزیابی می گردد. در صورتی که متقاضی فاقد شرایط این مرحله باشد از فرآیند حذف و از نفر بعدی دعوت به عمل می آید.
۷- تشکیل پرونده: نفراتی که کلیه مراحل قبل را با موفقیت طی نمایند جهت تشکیل پرونده (شامل: استعلام مدارک ارائه شده، آزمایش عدم سوء استفاده از مواد  اعتیادآور، عدم سوء پیشینه و … ) دعوت می شوند.
۸- انعقاد قرارداد، شروع به کار و آموزش بدو استخدام: در صورت موفقیت آمیز بودن نتایج مراحل قبل، جهت شروع به کار و آغاز دوره کارآموزی در شغل مربوطه از فرد  دعوت می شود.

توضیحات و تذکرات اطلاعیه استخدامی

۱- متقاضیان می بایست مدرک تحصیلی (با در نظر گرفتن رشته، گرایش و معدل) مطابق با جدول نیازها (جدول پیوست) را ارائه دهند و افراد دارای مدارک بالاتر (به شرط دارا بودن و ارائه مدرک تحصیلی منطبق با شرایط اطلاعیه) می توانند در مقطع پایین تر شرکت نمایند. لیکن این افراد می بایست از ارائه مدارک با مقاطع بالاتر
خودداری نمایند.

۲- نیازهای اعلام شده بر اساس ساختار سازمانی مصوب شرکت بوده و هرگونه درخواست شخصی مبنی بر تغییر ردیف شغلی یا رده شغلی مرتبط با ارتقا  تحصیلی فرد پس از جذب، از نظر شرکت مردود می باشد.
۳- با توجه به استعام مدرک تحصیلی از مراجع ذی صلاح، به تقاضای داوطلبان دارای مدرک تحصیلی پایین تر از مدارک اعلام شده در این اطلاعیه و همچنین مدارک معادل ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۴- مدارک و مستندات مورد نیاز اعلام شده در این اطلاعیه، تا زمان کنترل مدارک دریافت نمی گردد و با تکیه بر اصل اعتماد و صداقت، اطاعات اعام شده از طرف  متقاضیان (شامل شرایط اعام شده در جداول ۱-۲-۳) ملاک عمل قرار می گیرد، ولی چنانچه در هر زمان، خلاف اطلاعات اعلام شده توسط متقاضی محرز گردد، از انجام مراحل بعدی محروم و مطابق  مقررات با وی رفتار خواهد شد. در صورت شروع به کار از ادامه اشتغال وی جلوگیری شده و قرارداد وی فسخ خواهد گردید.
۵- کارکنان شاغل در شرکت فولاد مبارکه که دارای مدرک تحصیلی منطبق با نیازهای اعام شده در جدول نیازها هستند و متقاضی پذیرش مدرک خود می باشند، جهت ارزیابی می بایست در فرآیند جذب ثبت نام و در آزمون ها شرکت نمایند.
نمره کتبی  توضیح: فرزندان معزز شهدای مشمول این بند با ضریب ۱/۲ و سایر کارکنان با ضریب ۱/۱۵ محاسبه شده و در صورت قرار گرفتن در حدنصاب، به مرحله بعد راه می یابند.
۶- متقاضیانی که قبلاً در آزمون های جذب نیروی فولاد مبارکه شرکت نموده و پذیرفته  نشده اند، در صورت تمایل و داشتن شرایط ازم میتوانند مطابق مفاد این اطلاعیه مجدداً در این آزمون شرکت نمایند و هیچ تقاضای دیگری معتبر نخواهد بود.
۷- معاینات طب صنعتی و آزمون های توانایی جسمی و روحی با معیار توانمندی فردی برای فعالیت در مشاغل مورد نیاز صورت می پذیرد. لذا عدم موفقیت در این مرحله به منزله منتفی شدن فرآیند جذب می باشد.
۸- متقاضیان بومی شهرستان مبارکه و فرزندان کارکنان شاغل و بازنشسته فولاد مبارکه در شرایط مساوی در اولویت جذب قرار خواهند گرفت.
۹- نیازهای استخدامی در ردیف های اعلام شده در مقطع دیپلم پس از اعمال سهمیه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان که دارای شرایط عمومی استخدام می باشند، تامین خواهد شد. لذا برای متقاضیان ایثارگری که در تمامی مراحل فرآیند جذب (از جمله کتبی، مهارت و …) شرکت نموده و حداقل ۸۰% نمره آخرین فرد راه یافته به مرحله بعد را کسب نموده و سپس از طرف بنیاد شهید استان اصفهان در لیست سهمیه قرار بگیرند. سهمیه مربوط به ایثارگران برای آنها لحاظ خواهد شد. لازم به ذکر است سهمیه مذکور صرفا در مقطع دیپلم اعمال خواهد شد. این گروه از داوطلبان ازم است وضعیت ایثارگری خود را در فرم تقاضانامه ثبت نام در سامانه مربوطه مشخص نمایند.
۱۰- ایثارگرانی که در خارج از حوزه فعالیت بنیاد شهید و ایثارگران استان اصفهان قرار دارند می بایست به اداره استان مربوطه مراجعه نمایند تا هماهنگی لازم با اداره بنیاد شهید و ایثارگران استان اصفهان صورت پذیرد.
۱۱- تعیین محل اشتغال پذیرفته شدگان نهایی بر اساس نیاز در هریک از واحدهای شرکت یا تابعه، در اختیار شرکت فولاد مبارکه بوده و قابل تغییر نمی باشد. محدوده جغرافیایی سکونت برای متقاضیان، حوزه سرویسهای عمومی ایاب و ذهاب فعلی شرکت میباشد و شرکت فولاد مبارکه هیچگونه تعهدی در قبال ارائه سرویس ایاب و ذهاب به افرادی که خارج از این محدوده ساکن می باشند را نخواهد داشت و هیچ گونه مسیر سرویس دهی یا ایستگاه جدیدی اضافه نخواهد شد.

توضیح: محدوده سرویس دهی شامل: اصفهان، شهرکرد، بروجن، بلداجی، فرخ شهر، مبارکه، شهرضا، شاهین شهر، زرین شهر، سپاهان شهر، بهارستان، فولاد شهر، نجف آباد، باغ بهادران، خمینی شهر، کلیشاد، زازران، واشان، چمگردان، سده لنجان، ورنامخواست، دیزیچه، صفاییه، قهنویه، حسن آباد، دهنو، کرکوند، مجلسی، طالخونچه، دهاقان، پوده، خوراسگان، سیاهبوم، یزدآباد، سفید دشت، چرمهین، کچوییه، سهر و فیروزان، کلیسان، کافشان، زفره  ، دهسرخ، اراضی، باغملک، لنج، زیبا شهر، نکو آباد، اسماعیل ترخان، وینیچه، او حوض ماهی، قمیشلو، درچه، سورچه، قهه، یزدان شهر، قهدریجان، قلعه ایبید، قلعه قاسم، علی آباد جمبزه ، حسین آباد کرسگان  و امیرآباد یزدانشهر می گردد.

جدول ۲ : نیازهای نیروی انسانی در رده اپراتوری

رده شغلی گروه امتحانی کد
ردیف
شغلی
مقطع رشته – گرایش تعداد توضیحات مفاد آزمون تخصصی
رده اپراتوری اپراتور تولید، تعمیرات و جرثقیل ۱۰ دیپلم گروه مکانیک – همه گرایش ها (فنی و حرفه ای و کاردانش) ۸۶ رسم فنی عمومی-اندازه گیری دقیق و آزمایشگاه – تاسیسات حرارتی و برودتی – جوشکاری – اجزاء ماشین – محاسبات فنی ۱
۱۱ دیپلم ریاضی فیزیک و علوم تجربی ۱۶ ریاضی – فیزیک – شیمی – رسم فنی عمومی
۱۲ دیپلم گروه برق- همه گرایش ها (فنی و حرفه ای و کاردانش) ۸۵ مدارهای الکتریکی -ماشین های الکتریکی AC و DC – الکترونیک عمومی و کارگاه – الکترونیک کاربردی – رسم فنی ۱
۱۳ دیپلم گروه متالورژی -همه گرایش ها (فنی و حرفه ای و کاردانش) ۸ شناخت فلزات – رسم فنی عمومی ۱ – محاسبات فنی – عمومی و تخصصی متالورژی – اصول متالورژیکی ریخته گری – رسم مدل و قالب
۱۴ دیپلم صنایع شیمیایی (فنی و حرفه ای) و شیمی صنعتی رشته مهارتی آبکاری فلزات (کاردانش) ۱۱ شیمی عمومی – شیمی (آلی، تجزیه، معدنی ) ، صنایع شیمیایی(فرآیندهای شیمیایی- شناخت صنایع شیمیایی – عملیات دستگاهی در صنایع شیمیایی )
اپراتورآزمایشگاه شیمی، متالورژی و کنترل کیفی ۱۵ دیپلم ریاضی فیزیک و علوم تجربی ۳۵ ریاضی – شیمی – شیمی(مباحث آلی ، معدنی) – رسم فنی عمومی
اپراتور ماشین ابزار ۱۶ دیپلم گروه مکانیک رشته ساخت و تولید ۴۲ در شاخه فنی و حرفه ای فقط رشته ساخت و تولید و در شاخه ک اردانش در رشته ساخت و تولید رشته های مهارتی : فرزکاری، فرزکاری cnc ، ماشین افزار، تراشکاری، تراشکاری ، تراشکاری و فرزکاری cnc مورد قبول است رسم فنی عمومی – رسم فنی تخصص (ساخت و تولید) – تراشکاری ۱و۲ – فرزکاری ۱ و ۲ – ماشین های ابزار – ماشین های کنترل عددی
تعمیرکار الکترومکانیک ۱۷ دیپلم گروه برق – الکتروتکنیک ۱۳ در شاخه ک اردانش در رشته الکتروتکنیک فقط رشته های مهارتی برق ماشین آلات، ماشین های الکتریکی و برق صنعتی قابل قبول است مدارهای الکتریکی – ماشین های الکتریکی AC و DC – تکنولوژی و ک ارگ اه برق صنعتی و سیم پیچی – اصول اندازه گیری الکتریکی -رسم فنی ۱
تعمیرکار برق و ابزار دقیق ۱۸ دیپلم گروه برق – الکتروتکنیک و کنترل ۱۰ در شاخه فنی و حرفه ای رشته الکترونیک و در شاخه ک ار دانش در رشته الکترونیک رشته مهارتی الکترونیک صنعتی و در رشته کنترل رشته های مهارتی تعمیر ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی قابل قبول است مدارهای الکتریکی – الکترونیک عمومی و کارگاه – مبانی دیجیتال – رسم فنی ۱ -ماشین های الکتریکی

جدول ۳ : نیازهای نیروی انسانی در رده کارشناسی

رده شغلی گروه امتحانی کد
ردیف
شغلی
مقطع رشته – گرایش تعدادنیاز توضیحات مفاد آزمون تخصصی
رده کارشناسی مهندسی برق ۲۰ لیسانس مهندسی برق – الکترونیک یا تکنولوژی الکترونیک ۵ مدارهای الکتریکی ۱و ۲ – الکترونیک ۱و۲ – سیستم های کنترل خطی – الکترومغناطیس – تجزیه و تحلیل سیستم ها
۲۱ لیسانس مهندسی برق – قدرت یا تکنولوژی قدرت ۱۵ مدارهای الکتریکی ۱و ۲ – ماشین های الکتریکی ۱و ۲ – سیستم های کنترل خطی – الکترومغناطیس – بررسی سیستم های قدرت
۲۲ لیسانس مهندسی برق – کنترل یا تکنولوژی کنترل ۳ مدارهای الکتریکی ۱و ۲ -الکترونیک ۱و۲ -ماشین های الکتریکی – سیستم های کنترل خطی – تجزیه و تحلیل سیستم ها
مهندسی مکانیک ۲۳ لیسانس مهندسی مکانیک – حرارت و سیالات یا تکنولوژی تاسیسات حرارتی و برودتی ۶ حرارت و سیالات( ترمودینامیک – مکانیک – سیالات – انتقال حرارت) – جامدات (استاتیک – مقاومت مصالح) – طراحی سیستم های تهویه مطبوع
۲۴ لیسانس مهندسی مکانیک – طراحی جامدات یا تکنولوژی طراحی و نقشه کشی صنعتی ۷ دینامیک و ارتعاشات (دینامیک – ارتعاشات – دینامیک ماشین) – جامدات (استاتیک – مقاومت مصال- – طراحی اجزاء ) – اصول طراحی مکانیزم ها
۲۵ لیسانس مهندسی مکانیک – ساخت و تولید یا تکنولوژی ساخت و تولید(کلیه گرایش ها) ۵ جامدات (استاتیک – مقاومت مصالح ) – ساخت و تولید (ماشین ابزار – قالب پرس – علم مواد -ماشین های کنترل عددی – اندازه گیری – تولید مخصوص

– هیدرولیک و نیوماتیک)
مهندسی مواد ۲۶ لیسانس مهندسی مواد یا تکنولوژی مواد – کلیه گرایش ها ۵ خواص فیزیکی مواد – خواص مکانیکی مواد – شیمی فیزیک – ترمودینامیک – اصول ریخته گری – مصالح ذوب و قالب گیری
مهندسی معدن ۲۷ لیسانس مهندسی معدن ۱ فرآوری مواد معدنی – (کانه آرایی – فلوتاسیون – کانی شناسی – شیمی فیزیک) – اقتصاد معدنی – حمل و نقل در معادن
مهندسی عمران ۲۸ لیسانس مهندسی عمران – عمران یا اجرایی عمران ۱ مکانیک جامدات(مقاومت مصالح – تحلیل سازه ها – مکانیک خاک و پی سازی – طراحی (سازه های فولادی – بتنی – کنترل پروژه – مقررات ملی ساختمان (مباحث ۲و ۳ و ۴ و ۶و۸و۹ ۱۹و۲۰ )
مهندسی صنایع ۲۹ لیسانس مهندسی صنایع – کلیه گرایش ها بجز ایمنی صنعتی ۵ تحقیق در عملیات – تئوری احتمال و آمار مهندسی – اقتصاد مهندسی – تئوری های مدیریت (اصول مدیریت – مدیریت رفتار سازمانی – مدیریت منابع انسانی)
شیمی ک اربردی ۳۰ لیسانس شیمی کاربردی ۳ اصول تصفیه آب و پساب های صنعتی و خوردگی فلزات – شیمی تجزیه – شیمی معدنی – شیمی فیزیک – شیمی آلی
اقتصادی و مالی ۳۱ لیسانس حسابداری – همه گرایش ها ۱۶ حسابداری مالی – حسابداری صنعتی – حسابرسی – مدیریت مالی – آمار
مدیریت ۳۲ لیسانس مدیریت – صنعتی ۱ تئوری های مدیریت(اصول مدیریت – مدیریت رفتار سازمانی – مدیریت منابع انسانی) – تحقیق در عملیات – ریاضی و آمار اقتصاد خرد و کلان
حقوق ۳۳ لیسانس حقوق ۲ حقوق مدنی – حقوق تجارت – آیین دادرسی مدنی و کیفری – حقوق جزاء عمومی و اختصاصی
مالی ۳۴ لیسانس حسابداری – همه گرایش ها یا مدیریت مالی ۱ افراد دارای سابقه ک ار مرتبط با امور مالیاتی یا حسابرسی مالیاتی در اولویت هستند حسابداری مالی –

حسابداری صنعتی – آشنایی با قوانین و مقررات مالیاتی – آشنایی با قانون تجارت
بازرگانی ۳۵ لیسانس مدیریت – بازرگانی ۲ افراد دارای سابقه مفید در زمینه امور بازرگانی و قراردادهای خارجی و مسلط به زبان انگلیسی در اولویت هستند آشنایی با بازاریابی بین المللی و صادرات – اصول مذاکرات، مکاتبات و قراردادهای تجاری – آشنایی با دانش مدیریت بازرگ انی و حمل و نقل – بازاریابی – زبان عمومی
۳۶ لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی یا مترجمی زبان انگلیسی ۳ زبان عمومی – زبان تخصصی مترجمی زبان انگلیسی – آشنایی با بازاریابی بین المللی و صادرات
برنامه ریزی استراتژیک ۳۷ لیسانس مدیریت – صنعتی یا بازرگانی ۲ افراد دارای فوق لیسانس با گرایش های مالی در اولویت هستند مدیریت سرمایه گذاری و ریسک – ریاضی و آمار – اقتصاد خرد و کلان – حسابداری مدیریت – تحقیق در عملیات
۳۸ لیسانس مهندسی صنایع – کلیه گرایش ها بجز ایمنی صنعتی ۱ افراد دارای فوق لیسانس با گرایش های مالی در اولویت هستند تئوری های احتمال و آم ار مهندسی – اقتصاد مهندسی – تحقیق در عملیات – مدیریت سرمایه گذاری و ریسک – برنامه ریزی استراتژیک
جمع رده کارشناسی ۸۴
جمع رده اپراتوری و کارشناسی ۳۹۰

دانلود رایگان سوالات آزمون استخدامی صنایع فولاد مبارکه اصفهان و …

freeemployment.blog.ir/…/دانلود-رایگان-سوالات-آزموناستخدامی-ص…
Translate this page

دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی صنایع فولاد مبارکه اصفهان و خوزستان دانلود رایگان سوالات عمومی … دانلود نمونه سوالات استخدامی شرکت صنعت فولاد شادگان …

نمونه سوالات استخدامی فولاد مبارکه | «ای استخدام» | آگهی های استخدامی …

www.e-estekhdam.com/نمونهسوالاتاستخدامیفولادمبارکه/
Translate this page

مناسب برای آزمون های فولاد مبارکه اصفهان ، هرمزگان، شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر و جهان … این سوالات نمونه سوالات پیشنهادی تیم آموزشی سایت ای-استخدام می باشد.

سوالات استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان,سوالات آزمون فولاد مبارکه

netdl.ir/سوالاتاستخدامیشرکتفولادمبارکه-اصف/
Translate this page

سوالات استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهانReviewed by NetDl on Oct 15Rating: 4.5سوالات استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهانسوالات استخدامی شرکت فولاد …

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی صنایع فولاد

www.steelindustry.blogsky.com/
Translate this page

May 20, 2015 – دانلود نمونه سوالات استخدامی فولاد ؛ آگهی استخدام جدید صنایع فولاد کشور ایران ؛ مجتمع فولاد مبارکه سپاهان اصفهان ؛ شرکت فولاد خوزستان ؛ کارخانه …

سوالات استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان | دانلود نمونه سوالات آزمونهای …

file.estekhdami.org/سوالاتاستخدامیشرکتفولادمبارکه/
Translate this page

شرکت فولاد مبارکه اصفهان به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از میان واجدین شرایط مرد در مقاطع تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم، از طریق برگزاری آزمون کتبی، …

دانلود سوالات استخدامی فولاد مبارکه اصفهان (با پاسخنامه) – نمونه سوالات …

shop.iranestekhdam.ir/دانلود-نمونهسوالات-آزموناستخدامی-فو.html
Translate this page

شرکت فولاد مبارکه اصفهان از ميان واجدين شرايط در مقاطع تحصيلي ديپلم و فوق ديپلم، از طريق برگزاري آزمون كتبي به استخدام نیروی مرد می نماید. اطلاعات آزمون:

دانلود رایگان سوالات آزمون استخدامی فولاد مبارکه

www.bargozideha.com/…/دانلود-رایگان-سوالات-آزموناستخدامیفو
Translate this page

دانلود سوالات استخدامی شرکت فولاد مبارکهنمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت فولادشرکت فولاد مبارکه اصفهان در نظر دارد جهت تأمين نيروي انساني مورد نياز خود از …

سوالات استخدامی شرکت فولاد زرند ایرانیان ۹۵

zarandiranian.pishroblog.ir/
Translate this page

Jun 28, 2016 – دعوت به همکاری : شرکت فولاد مبارکه اصفهان جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود تعداد … استخدام شرکت فولاد زرند ایرانیان دانلود نمونه سوالات …

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان – بانک مقالات فارسی

papersky.ir/download/4053/دانلود-نمونهسوالات-آزموناستخدامی-فو/
Translate this page

جهت آمادگی بیشتر داوطلبان آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان، نمونه سوالاتی را جهت مطالعه عزیزان آماده و ارائه نموده ایم. مطمئناً مطالعه ی این نمونه سوالات شما را در …

داوطلبان استخدامی مجتمع فولاد مبارکه

msc-tir91.blogfa.com/
Translate this page

شما میتوانید با مطالعه نمونه سوالات استخدامی فولاد مبارکه اصفهان، ضمن آشنایی بیشتر با نحوه طرح سوالات این رشته با زمینه فکری بهتری در آزمون استخدامی شرکت …

دانلود سوالات استخدامی دیپلم مکانیک فولاد مبارکه اصفهان | دانلود سوالات …

istekhdam.ir/سوالاتاستخدامی-دیپلم-مکانیک-فولاد-مب/
Translate this page

۱۸ hours ago – سوالات استخدامی دیپلم مکانیک فولاد اصفهان– اپراتوری دانلود رایگان … به منابع استخدامی اقدام به گردآوری نمونه سوالات استخدامی تخصصی و عمومی دیپلم مکانیک کلیه گرایش ها شرکت فولاد مبارکه اصفهان – اپراتوری نموده تا با …

تست دانلود | سوالات استخدامی و مصاحبه – شرکت فولاد مبارکه در مقطع …

testdownload.ir/…/شرکتفولادمبارکه-در-مقطع-دیپلم-و-فوق-دی…
Translate this page

Oct 18, 2013 – شرکت فولاد مبارکه در مقطع دیپلم و فوق دیپلم استخدام می کند + نمونه سوالات استخدامیشرکت فولاد مبارکه اصفهان در مقطع دیپلم و فوق دیپلم در بیش از ۳۰ رشته … دانلود نمونه سوالات آمادگی برای آزمون استخدام شرکت فولاد.

[PDF]نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان – تکسفا

www.texfa.ir/1391-03-28-13-05-480/921031.pdf
Translate this page

ﻧﻤوﻨﻪ ﺳواﻠاﺖ آزﻤوﻦ اﺴﺘﺨداﻤﯽ ﺷرﮑﺖ ﻣﺠﺘﻤﻊ ﺟﻬاﻦ ﻓوﻠاﺪ ﺳﯿرﺠاﻦ – ﻣﻨاﺒﻊ ﻭ آزﻤوﻦ ﻫاﯽ اﺴﺘﺨداﻤﯽ ﻣﻬﻨدﺴﯽ ﻣواﺪ ﻭ ﻣﺘاﻠورژﯽ – ﺗﮑﺴﻔ. دﺮ آزﻤوﻦ ﻫاﯽ اﺴﺘﺨداﻤﯽ ﺷرﮑﺖ ﻓوﻠاﺪ ﻣﺒارﮑﻪ اﺼﻔﻬاﻦ ، ذوﺐ آﻬﻦ اﺼﻔﻬاﻦ ، ﻓوﻠاﺪ ﺧوزﺴﺘاﻦ …

استخدام در شرکت فولاد مبارکه اصفهان درسال۹۵ | استخدام

www.estekhtam.com/استخدام-در-شرکتفولادمبارکهاصفهان/
Translate this page

شركت فولاد مبارکه اصفهان در نظر دارد به منظور تامين نيروي انساني مورد نياز خود، … جذب نیروی انسانی شرکت فولاد مبارکه اصفهان جهت مشاغل اپراتوری و کارشناسی سال ۱۳۹۵ ….. سوالات استخدام سومین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی.

سایت گرد/استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان در سال ۹۵

www.sitegard.ir/newsfeed_iframe/id,74008
Translate this page

۲ days ago – جذب نیروی انسانی شرکت فولاد مبارکه اصفهان جهت مشاغل اپراتوری و کارشناسی … برای دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان اینجا …

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی فولاد مبارکه اصفهان | جزوه ها دات کام

www.jozveha.com › نمونه سوالات استخدامی
Translate this page

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی فولاد مبارکه اصفهان. توسط : jozvehaدر: آبان ۰۴, ۱۳۹۵ در: نمونه سوالات استخدامیبدون دیدگاه. چاپ ایمیل … دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی مجتمع فولاد سیرجان …

استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان (استخدام جدید) – tgnews.ir

tgnews.ir/p/…/استخدامشرکتفولادمبارکهاصفهاناستخدام-جدید
Translate this page

اخبار استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهاندریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و … جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان اینجا کلیک نمایید.

استخدام بهیار یا پرستار یا کاردان مامایی جهت مرکز MMT – نمونه سوالات …

bartarinketab.ir/post/1429
Translate this page

نمونه سوالات استخدامی رایگان,دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی. … کلیه سوالات استخدامی در اختیار شماست. سوالات عمومی و …. سوالات استخدامی شرکت نفت.

نمونه سوالات استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان رشته حسابداری با …

kala10.ir/detail.php?vendors=41250015&id=6535…
Translate this page

نمونه سوالات استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان رشته حسابداری با پاسخ به همراه جزوه منابع استخدام – اورجینال ویژه آزمون های استخدامی رشته حسابداری امور مالی و …

استخدام در شرکت فولاد مبارکه اصفهان ۹۵ – استخدامی ها

www.estekhdamiha.com › آگهی های استخدام جدید امروز
Translate this page

۷ hours ago – جذب نیروی انسانی شرکت فولاد مبارکه اصفهان جهت مشاغل اپراتوری و … دریافت نمونه سوالات جدید آزمون های استخدامی با پاسخ (۷ آزمون استخدامی).

استخدام در شرکت فولاد مبارکه اصفهان – جديدترين اخبار ايران و جهان …

www.momtaznews.com/استخدام-در-شرکتفولادمبارکهاصفهان/
Translate this page

برای آمادگی در آزمون استخدام فولاد مبارکه این نمونه سوالات را مطالعه نمایید. اعلام نتایج آزمون …. نظرتان را در مورد مطلب استخدام در شرکت فولاد مبارکه اصفهان بنویسید.

نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان با پاسخ به همراه …

telekharid.ir/detail.php?vendors=41250030&id=4546…
Translate this page

نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان با پاسخ به همراه جزوه منابع استخدام – اورجینال این مجموعه شامل جزوات منابع استخدام و منتخبی از سوالات آزمون …

دانلود کاملترین نمونه سوالات استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان

iporoje.ir/…/نمونهسوالاتاستخدامی/۵۷۵-دانلود-کاملترین-نمونهس
Translate this page

دانلود کاملترین نمونه سوالات استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان. منابع آزمون: شما میتوانید با مطالعه نمونه سوالات عمومی منابع این آزمون با نحوه طراحی سوال و همچنین …

ایرانوخبر | ایستگاه اخبار ایران و جهان – استخدام شرکت فولاد مبارکه …

iranonews.com/ViewPost/79747
Translate this page

۷ hours ago – خبر ۲۰ آبان ۹۵: استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان (منبع: www.msc.ir) … جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان اینجا کلیک …

استخدام اپراتوری و کارشناسی در شرکت فولاد مبارکه اصفهان سال ۹۵

www.baroot.com/…/استخدامشرکتفولادمبارکهاصفهان-سال-۹۵/
Translate this page

شرکت فولاد مبارکه اصفهان به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از تعداد ۳۹۰ مرد … جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان اینجا کلیک نمایید.

سوالات آزمون استخدامي شرکت فولاد مبارکه اصفهان – دفترچه سوالات آزمون …

banksoallat.blogfa.com/…/سوالات-آزموناستخداميشرکتفولادمبا
Translate this page

سوالات آزمون استخدامي شرکت فولاد مبارکه اصفهان براي دريافت سوالات به سايتwww.banksoallat.com مراجعه نماييد اين سوالات فقط شامل سوالات دروس عمومي ( زبان …

دانلود نمونه سوالات استخدامی رایگان – آسان کار

www.asanwork.com/tags/دانلود-نمونهسوالاتاستخدامی-رایگان/
Translate this page

برچسب ها : آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان آبان۹۲ آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان مهر ۹۲ آگهی استخدام شرکت فولاد مبارکه …

استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان (استخدام جدید) – مجله خبری فور خبر

۴khabar.ir/news/377091
Translate this page

اخبار استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهاندریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و … جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان اینجا کلیک نمایید.

استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان (استخدام جدید) | خبر ۵

khabar5.com/News/1344262/b
Translate this page

۹ hours ago – اخبار استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان دریافت آگهی های استخدامی مهم در … جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان اینجا کلیک …

استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان (استخدام جدید) | دمادم

damadam.ir › اخبارایران استخداماستخدامی
Translate this page

۹ hours ago – خبر ۲۰ آبان ۹۵: استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان (منبع: www.msc.ir) … جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان اینجا کلیک …

نمونه سوالات ازمون استخدامی شرکت فولاد خراسان

umpopi.binfa.ir/
Translate this page

نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان با پاسخ به همراه جزوه منابع استخدام – اورجینال. نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان با پاسخ …

سوالات استخدامی فولاد کرمان | نمونه سوالات سومین آزمون استخدامی مشترک …

failha.com/سوالاتاستخدامیفولاد-کرمان/۶۰۱۰
Translate this page

Aug 18, 2016 – shop.iranestekhdam.ir/دانلود-نمونهسوالات-آزموناستخدامی-فو.html. Translate this page. شرکت فولاد مبارکه اصفهان از ميان واجدين شرايط در مقاطع …

اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان | ای استخدام

vista.ir/news/14357498
Translate this page

Apr 13, 2014 – مبارکه اصفهان. ۱۹ آبان ۹۲ – اطلاعیه استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان … هرگونه سوال صرفا از طریق بخش پرسش و پاسخ سایت آزمون فولاد مطرح تا توسط کارشناسان ذیریط پاسخ داده شود ۴. ۲۵درصد از ….. دانلود نمونه سوالات استخدامی.

خرید پستی کتاب نمونه سوالات رشته مدیریت آزمون استخدامی شرکت …

uatabnak.cniaz.ir/
Translate this page

کتاب نمونه سوالات رشته مدیریت آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان با پاسخ به همراه جزوه منابع استخدام ویژه آزمون های استخدامی رشته مدیریت در کلیه مقاطع و …

استخدام راننده در مجتمع فولاد مبارکه – اخبار ایران و جهان

newsshare.ir/search/?q=استخدام+راننده+در+مجتمع+فولاد+مبارکه
Translate this page

اخبار استخدامی شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی …. بهرام سبحانی با بیان اینکه ورزشگاه نقش جهان هدیه فولاد مبارکه به مردم اصفهان و …

استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان (استخدام جدید) – لیست اخبار

newslist.ir › اخباراستخدامایران استخدام
Translate this page

۹ hours ago – اخبار استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان دریافت آگهی های استخدامی مهم در … جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان اینجا کلیک …

کتاب نمونه سوالات رشته مدیریت آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه …

gorganchto.ir/product/229493Translate this page

کتاب نمونه سوالات رشته مدیریت آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان با پاسخ به همراه جزوه منابع استخدام ویژه آزمون های استخدامی رشته مدیریت در کلیه مقاطع و …

استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان (استخدام جدید)

linkses.ir/news/268376/استخدامشرکتفولادمبارکهاصفهان-استخ/
Translate this page

۸ hours ago – خبر ۲۰ آبان ۹۵: استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان (منبع: www.msc.ir) … جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان اینجا کلیک …

منابع آزمون استخدامی فولاد مبارکه – آگهی استخدام|کاریابی|اشتغال

www.estekhdam.biz/tag/منابع-آزمون-استخدامیفولادمبارکه
Translate this page

Oct 15, 2013 – سوالات استخدامی فولاد سوالات آزمون استخدامی فولاد نمونه سوالات آزموناستخدامی جدید فولاد مبارکه اصفهان نیمه دوم سال ۹۲ جذب نیروی شرکت فولاد …

نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان با پاسخ به … – خانه

shoply.ir/catalog/webresults/29880/
Translate this page

نمونه سوالات استخدامی مجتمع فولاد مبارکه رشته حسابداری با پاسخ به همراه جزوه منابع استخدام – اورجینال ویژه آزمون های استخدامی رشته …. نمونه سوالات استخدامی شرکت …

استخدام در شرکت فولاد مبارکه اصفهان ۹۵ – جدیدترینها

vastiran.ir/post/316830
Translate this page

۷ hours ago – جذب نیروی انسانی شرکت فولاد مبارکه اصفهان جهت مشاغل اپراتوری و … دریافت نمونه سوالات جدید آزمون های استخدامی با پاسخ (۷ آزمون استخدامی).

کتاب نمونه سوالات رشته مديريت آزمون استخدامي شرکت فولاد مبارکه اصفهان

www.netpasand.ir/kala/814/showkala.aspx?kala=814&nkala…
Translate this page

Sep 21, 2016 – کتاب نمونه سوالات رشته مديريت آزمون استخدامي شرکت فولاد مبارکه اصفهان با پاسخ به همراه جزوه منابع استخدام ويژه آزمون هاي استخدامي رشته مديريت …

استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان (استخدام جدید) – مجله تفریحی فان …

f30t.ir/news/300635
Translate this page

اخبار استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهاندریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و … جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان اینجا کلیک نمایید.

نمونه سوالات استخدامی – سوالات استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان

monline.mihanblog.com/post/1304
Translate this page

Oct 15, 2013 – فروشگاه ایران عرضه جهت آمادگی بیشتر داوطلبان آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان، نمونه سوالاتی را جهت مطالعه عزیزان گردآوری نموده است.

دانلود سوالات استخدامی فولاد کرمان – نمونه سوالات استخدامی بانک تجارت

testdoni.ir/دانلود-سوالاتاستخدامیفولاد-کرمان/۶۷۴۶
Translate this page

مناسب برای آزمون های فولاد مبارکه اصفهان ، هرمزگان، شرکت توسعه … دانلود رایگان سوالات آزمون استخدامی فولاد زرند ایرانیان با پاسخنامه … freeemployment.blog.ir/…

نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان با پاسخ … – Selz.ir

https://selzir.com/…/18644611-نمونهسوالات-آزموناستخدامیشرک
Translate this page

نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان با پاسخ به همراه جزوه منابع استخدام اورجینال محدوده قیمت از ۲۵۰۰۰ تومان از فروشگاه فروشگاه اینترنتی آی ام …

استخدام فولاد مبارکه اصفهان | گالری عکس آی آر لنز

irlenz.com/2016/10/18/استخدامفولادمبارکهاصفهان/
Translate this page

Oct 18, 2016 – استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان سال ۹۲ در مجله اینترنتی بیغ برای آمادگی در آزمون استخدام فولاد مبارکه این نمونه سوالات را مطالعه نمایید. شرکت

نمونه سوالات استخدامی رایگان

www.file99.ir/
Translate this page

مناسب برای آزمون های فولاد مبارکه اصفهان ، هرمزگان، شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر و … این مجموعه نمونه سوالات استخدامی را می توان گفت یکی از کامل ترین مجموعه های …

نمونه سوالات استخدامی صنایع فولاد مبارکه ایران | ایران عرضه

iranarze.ir/230-employment-questions-mobarakehsteel.html
Translate this page

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به ارائه بسته ای جدید برای آزمون استخدامی صنایع فولاد مبارکه ایران نموده است، که این مجموعه شامل ۲۴۸۰ نمونه سوال …

آخرین اخبار استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان – دانلودنمونه سوالات …

mmit.blogfa.com/…/آخرین-اخبار-استخدامشرکتفولادمبارکهاص
Translate this page

دانلودنمونه سوالات استخدامی کلیه رشته ها – آخرین اخبار استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهاننمونه سولات شهرداری ها بانک ها وزارت خانه ها.

آگهی استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان سال ۹۵ – News.Yfile.ir خبریاب

news.yfile.ir/آگهی-استخدامشرکتفولادمبارکهاصفهان/
Translate this page

۲ days ago – خبر ۲۰ آبان ۹۵: استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان در دو استان … جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان اینجا کلیک نمایید.

تاریخ برگزاری ازمون شرکت فولاد روهینا – اخبار ایران و جهان

newsreaders.ir/search/?q=تاریخ+برگزاری+ازمون+شرکت+فولاد
Translate this page

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ مجتمع فولاد روهينا جنوب : گروه […] … استخدام در شرکت فولاد مبارکه سال ۱۳۹۵ … دانلود دفترچه ازمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان.

استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان (استخدام جدید) – مجله خبری موریکس

morix.ir/news/615238
Translate this page

اخبار استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان\n دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و … جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان اینجا کلیک نمایید.

استخدام نیوز – استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان سال ۹۲

estekhdamnews.com/post/143
Translate this page

Jul 27, 2013 – شرکت فولاد مبارکه اصفهان بزرگترین مجتمع صنعتی کشور جمهوری … برای دریافت نمونه سوالات آزمون های استخدامی با پاسخ اینجا کلیک کنید .

نمونه سوالات آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان – مقالات و پروژه های …

onlineprojeh.sellfile.ir/prod-185870-نمونه%۲۰سوالات%۲۰آزمون%۲۰…
Translate this page

نمونه سوالات آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان … شامل ۶ فایل ۱۸۰ صفحه ای سوالات عمومی و ۲ فایل ۲۰۰ صفحه ای سوالات آزمونهای استخدامی میباشد … پایان نامه تاثیر اهرم مالی، جریان نقد عملیاتی و اندازه شرکت بر سیاست تقسیم سود شرکت های …

استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان در سال ۹۵

khabarehfarsi.ir/search/?…استخدام%۲۰شرکت%۲۰فولاد%۲۰مبارکه
Translate this page

همچنین دیدار معوقه تیم‌های ذوب آهن و فولاد مبارکه سپاهان ساعت ۱۱ روز دوشنبه هفته جاری … نتایج آزمون استخدام مجتمع جهان فولاد سیرجان جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی …

نمونه سوالات استخدامي صنايع فولاد ايران

vhrhrhh.rozblog.com/post/37
Translate this page

Jul 6, 2016 – دانلود رایگان سوالات آزمون استخدامی صنایع فولاد مبارکه اصفهان و . … نمونه سوالات استخدامی شرکت فولاد سیرجان ایرانیان – نت دی ال | NetDl

استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان سال ۹۲(نتایج اولیه آزمون)

banki.ir/Ba/Jobs/Vacancy/Index/2463
Translate this page

Oct 15, 2013 – برای آمادگی در آزمون استخدام فولاد مبارکه این نمونه سوالات را مطالعه نمایید. شرکت فولاد مبارکه اصفهان به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از …

استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان در سال ۹۵ – pooyeshweb.com

www.pooyeshweb.com/…/استخدام+شرکت+فولاد+مبارکه+اصفهان+…
Translate this page

۲ days ago – استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان جذب نیروی انسانی شرکت فولاد مبارکهنمونه سوالات آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان اینجا کلیک کنید

استخدام شرکت فولاد اصفهان – شیپوور

sheypoor.click/14549_استخدامشرکتفولاداصفهان_.php
Translate this page

استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان در سال ۹۵ محتویات آگهی استخدامی پس از انتشار و … دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان جهت آمادگی بیشتر …

استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان در سال ۹۵ – سایت استخدام و کنکور

https://kandoocn.com/index.php?newsid=86083
Translate this page

شرکت فولاد مبارکه اصفهان در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود، تعداد ۳۹۰ نفر از … جهت دانلود رایگان سوالات استخدامی فولاد مبارکه کلیک کنید.

نمونه سوالات استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان رشته حسابداری با … – ۰

www.azarnewsonline.com/post/2111994.html
Translate this page

Jun 22, 2016 – آذر نیوز آنلاین – تضمین موفقیت شما در آزمون استخدامی حسابداری شرکت فولاد مبارکه اصفهان

استخدام فولاد مبارکه اصفهان سال ۹۱ – سایت قیمت ها

pric.3eke.ir/tag/استخدام_فولاد_مبارکه_اصفهان_سال_۹۱/
Translate this page

Oct 16, 2015 – اخبار استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان اطلاعیه ۱۴ آبان ۹۲: کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان جهت دانلود نمونه سوالات آزمون

آموزش کراو ماگا در اصفهان

uoptoo.tipin.ir/
Translate this page

نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان با پاسخ به همراه جزوه منابع استخدام – اورجینال · نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان با پاسخ …

استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان (استخدام جدید) – مجله خبری سیتی فان

ctfun.ir/news/163911
Translate this page

اخبار استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان\n دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و … جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان اینجا کلیک نمایید.

استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان (استخدام جدید) | محبوب ها-۰۷:۱۸

mahboobha.ir/…/استخدامشرکتفولادمبارکهاصفهاناستخدام-جد…
Translate this page

۹ hours ago – خبر ۲۰ آبان ۹۵: استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان (منبع: www.msc.ir) … جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان اینجا کلیک …

دانلود کاملترین نمونه سوالات استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان …

porojedan.com/دانلود-کاملترین-نمونهسوالاتاستخدام-۲۰/
Translate this page

دانلود کاملترین نمونه سوالات استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان. منابع آزمون: شما میتوانید با مطالعه نمونه سوالات عمومی منابع این آزمون با نحوه طراحی سوال و همچنین …

استخدام دیپلم شرکت فولاد مبارکه اصفهان – پرتال دانشگاهی کشور

www.unp.ir/news/job/diploma-jobs/10471
Translate this page

Feb 20, 2011 – شرکت فولاد مبارکه اصفهان در نظر دارد جهت تأمین نیروی انسانی مورد نیاز …. دینی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف بوده و امتیاز مربوطه در مواد دیگر آزمون محاسبه خواهد شد. …. دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

کلاس طراحی شخصیت در اصفهان

upuqee.fapin.ir/
Translate this page

نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان با پاسخ به همراه جزوه منابع استخدام – اورجینال · نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان با پاسخ …

نمونه سوالات استخدامی فولاد :: فولادسازی

foladsazi.ir/…/employment%20question%20steel%20sample%20col…
Translate this page

Oct 23, 2016 – بیش از ۲۸۰ سوال استخدامی فولاد در مقطع فوق دیپلم. … نمونه سوالات فوق مشابه سوالات آزمون های دوره کاردانی ( فوق دیپلم ) شرکت های فولادسازی میباشد. (شرکت هایی نظیر فولاد گل گهر سرجان –فولاد هرمزگان – فولاد سیرجان – فولاد مبارکه و… ) … با فولاد خراسان (۲); آشنایی با فولاد ارفع (۱); آشنایی با ذوب اهن اصفهان (۲).

جذب نیروی شرکت فولاد مبارکه اصفهان در مقطع تحصیلی دیپلم و …

https://www.msc.ir/جذب-نیروی-شرکتفولادمبارکهاصفهان-در-مق…
Translate this page

شركت فولاد مبارکه اصفهان به منظور تامين نيروي انساني مورد نياز خود از ميان واجدين … به پايگاه فوق و وب سايت شرکت فولاد مبارکه به آدرس www.msc.ir مراجعه نمايند. … سوالات علمي با توجه به ماهيت هر رسته شغلي و رشته هاي مورد نياز و مطابق با جدول …

گزارش کارآموزی فولاد برای رشته برق

imupur.rapin.ir/
Translate this page

نمونه سوالات استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان رشته حسابداری با پاسخ به همراه جزوه منابع استخدام – اورجینال. نمونه سوالات استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان …

اخبار استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان | پایگاه خبری تحلیلی چهل ماه …

۴۰mahnews.ir/?p=14136
Translate this page

۷ hours ago – خبر ۲۰ آبان ۹۵: استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان (منبع: www.msc.ir) … جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان اینجا کلیک …

استخدام شرکت های فولاد در سال ۹۵ – اي-استخدام – شهرخبر

www.shahrekhabar.com/employment/1468738200229524
Translate this page

Oct 8, 2016 – ۳ آبان ۹۵ – استخدام مجتمع فولاد روهینا جنوب (اعلام نتایج مصاحبه) برای … ۲۴ فروردین ۹۳ – استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان برای مشاهده کلیک … استخدام مجتمع فولاد روهینا جنوب برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، …

آموزش استخدام شرکت های فولاد در سال ۹۵ | صبا فردا

sabafarda.ir/fa/13/153535/?hl=fa&oe=utf-8&safe=active
Translate this page

استخدام شرکت فولاد زرند ایرانیان دانلود نمونه سوالات استخدامی صنایعاستخدام فولاد زرند در سال ۹۵ … استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان جدید تیر ۹۵ سال ۹۵ …

کندو – مرجع سوالات و اخبار جدید استخدام – شعر

kandoocn-blog.chaboknews.ir/
Translate this page

استخدام جدید فولاد مبارکه اصفهان ۳۹۰ نفرفولاد ,مبارکه ,شرکت ,اصفهان ,مشاغل …. شما با مطالعه این مجموعه نیاز به خرید و مطالعه هیچگونه کتاب و نمونه سوال دیگری …

نمونه سوالات آزمون هاي استخدامي همراه با جواب – شگفت انگيز * دهلران …

www.ehsan-news123.blogfa.com/category/17
Translate this page

شگفت انگيز ✿ * دهلران * Wonderful☆ – نمونه سوالات آزمون هاي استخدامي همراه با جواب … + سوالات عمومی آزمون استخدامی ذوب آهن اصفهان + سوالات استخدامی فولاد مبارکهسوالات استخدامی جهاد کشاورزی +ثبت احوال + امور عشایر + و دیگر ادارات و شرکت های …

بازار كار( خبرهاي از آزمون هاي استخدامي) – سوالات آزمون مصاحبه فولاد مبارکه

takshiz.blogfa.com/tag/سوالات-آزمون-مصاحبه-فولادمبارکه
Translate this page

بازار كار( خبرهاي از آزمون هاي استخدامي) – سوالات آزمون مصاحبه فولاد مبارکه – جدیدترین اخبار استخدامی کشور. … آیا در آزمون بانک ها، وزارت خانه ها و سازمانهای دولتی شرکت کرده اید؟ گذراندن مصاحبه حضوری و گزینش، … آگهی های استخدام استان اصفهان (۲۰۸)

استخدام در شرکت فولاد سنگ مبارکه اصفهان – ۲۸۵۵۴۲

dehvand.ir/285542/
Translate this page

Nov 27, 2014 – استخدام فوق دیپلم مکانیک و استخدام تکنسین در اصفهان, شرکت فولاد سنگ مبارکه اصفهان واقع در کیلومتر ۲۵ جاده مبارکه برجن جهت تأمین نیروی …

فایلار:مقاله-پروژه-پایان نامه-سوالات استخدامی – صفحه ۱۰ از ۸۵ –

filelar.ir/page/10/
Translate this page

دانلود گزارش کارآموزی حسابداری شرکت فولاد مبارکه اصفهاننمونه سوالات آزمون ورودی حوزه علمیه سال ۹۴-۹۵ دانلود بسته نمونه سوالات امتحانات مقاطع مختلف (مقطع …

دانلود نمونه سوالات استخدامی مجتمع فولاد روهینا | News File

newsfile.ir/…/دانلود+نمونه+سوالات+استخدامی+مجتمع+فولاد+روهینا
Translate this page

دانلود سوالات آزمون استخدامی مجتمع فولاد روهینا این یک مجموعه کاملاً ویژه جهت … شرکت فولاد مبارکه با بیان اینکه امسال تقاضای فولاد در کشور حدود ۱۹ میلیون تن خواهد …. و مشهد, استخدام در استان مرکزی و اراک, استخدام در اصفهان, استخدام‌های استان فارس و …

پرسش و پاسخ های رشته مدیریت آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان

mrrtott.abtimo.ir/
Translate this page

تضمین موفقیت شما در آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان با پاسخ به همراه جزوه … ادامه مطلب …

سوالات استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان دانلود نمونه

namayeshghah.m.ccfun.ir/سوالاتاستخدامیشرکتفولادمبارکها
Translate this page

Für Mobiltelefone optimiert · نمونه سوالات استخدامی فولادفولاد مبارکه اصفهان … دانلود نمونه سوالات

سوالات استخدامی حراست شرکت گاز

ueeiqo.akpen.ir/
Translate this page

نمونه سوالات استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان رشته حسابداری با پاسخ به همراه جزوه … تضمین موفقیت شما در آزمون استخدامی حسابداری شرکت فولاد مبارکه اصفهان

استخدام نیروی کار در شرکت صبا فولاد گیلان – ای استخدام

tnews.ir/news/f66340234823.html
Translate this page

Apr 19, 2015 – شرکت صبا فولاد گیلان نمایندگی فولاد مبارکه اصفهان در استان گیلان مستقر در شهرک صنعتی رشت فعال در زمینه … دانلود نمونه سوالات استخدامی.

استخدام در شرکت فولاد مبارکه اصفهان+ آزمون جدید – نمونه سوالات …

bartarin-ketab.blogfa.com/…/استخدام-در-شرکتفولادمبارکهاص
Translate this page

Oct 15, 2013 – برای آمادگی در آزمون استخدام فولاد مبارکه این نمونه سوالات را مطالعه نمایید. جذب نیروی شرکت فولاد مبارکه اصفهان در مقطع تحصیلی دیپلم و …

تضمین موفقیت شما در آزمون استخدامی حسابداری شرکت فولاد مبارکه …

pqrtoq.sipin.ir/
Translate this page

نمونه سوالات استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان رشته حسابداری با پاسخ به همراه جزوه منابع استخدام. تضمین موفقیت شما در آزمون استخدامی حسابداری شرکت فولاد …

دانلود منابع و نمونه سوالات استخدامی – استخدام

rahkar24.blogfa.com/tag/استخدام
دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی نیرو انتظامی · دانلود نمونه سوالات استخدامی … دانلود نمونه سوالات استخدامی شرکت نفت-مقطع کارشناسی و ارشد · دانلود نمونه سوالات …

نمونه سوالات استخدامي شرکت فولاد – وب ایرونی

www.webiruni.ir/news/119881
Translate this page

Oct 25, 2016 – دانلود سوالات آزمون استخدامی شرکت فولاد هرمزگان (مجموعه کامل) … سوالات استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان | دانلود نمونه .

خرید فروش پستی نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه …

www.sadranshop.com/id-36086-خرید-فروش-پستی-نمونهسوالات-
Translate this page

سفارش خدمات اشتغال خرید فروش پستی نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان با پاسخ به همراه جزوه منابع استخدام – اورجینال خرید و فروش پستی …

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی فولاد مبارکه اصفهان

www.roshantab.com/دانلود-رایگان-نمونهسوالاتاستخدامی-ف-۲/
Translate this page

Oct 27, 2016 – استخدام ۳ ردیف شغلی در شرکت مهندسی نرم افزار ایده گستر پوریا | تهران … برچسب‌ها: استخدامی اصفهان دانلود رایگان سوالات فولاد مبارکه نمونه.

آگهی استخدام – دانلود سوالات فولاد اصفهان

estekhdamat.blogfa.com/tag/دانلود-سوالاتفولاداصفهان
Translate this page

شما میتوانید با مطالعه نمونه سوالات استخدامی فولاد مبارکه اصفهان، ضمن آشنایی بیشتر با نحوه طرح سوالات این رشته با زمینه فکری بهتری در آزمون استخدامی شرکت …

استخدام شهرداری مبارکه – پایگاه خبری مبارکه نیوز

www.adminsearch.ir/mycmftdntnrnsncdtctdqvndnsdcacyrctdnmt.htmlTranslate this page

پایگاه خبری استان اصفهان;پایگاه خبری شهرداری مبارکه;مجتمع فولاد مبارکه …نتایج استخدامی شهرداری مبارکهاستخدام شهرداری ها نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی …

zaum/fa_50K.txt at master · zacharydenton/zaum · GitHub

https://github.com/zacharydenton/zaum/blob/master/public/data/…/fa/fa_50K.txt
داد ۹۴۶۲۷٫ شرکت ۹۴۲۹۶٫ وی ۹۲۷۳۱ …. اصفهان ۳۳۸۸۴٫ علمی ۳۳۸۱۶ …. نمونه ۲۰۶۹۷٫ برگزاری ۲۰۶۷۸ …. سوال ۱۵۹۰۷ …. فولاد ۱۲۹۸۱ …… استخدام ۴۰۰۸ …… مباركه ۱۵۷۷٫

نمونه سوالات فولاد سفید دشت جستجو در خبرچه | خبرچه

khabarche.ir/جستجو/نمونه+سوالات+فولاد+سفید+دشتTranslate this page

نوشته دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد. … معاون شرکت فولاد مبارکه اصفهان واردات بی‌رویه را بلای جان فولاد عنوان کرد.

دانلود رایگان سوالات استخدامی فولاد کرمان – دانلود رایگان نمونه سوالات …

medu2.ir/post/2176
Translate this page

Aug 17, 2016 – مناسب برای آزمون های فولاد مبارکه اصفهان ، هرمزگان، شرکت توسعه … دانلود رایگان سوالات آزمون استخدامی فولاد زرند ایرانیان با پاسخنامه .

استخدام در شرکت فولاد مبارکه اصفهان+ آزمون جدید – برترین کتاب – نمونه …

magifa.com/detail/675975/article/4Translate this page

برای آمادگی در آزمون استخدام فولاد مبارکه این نمونه سوالات را مطالعه نمایید. جذب نیروی شرکت فولاد مبارکه اصفهان در مقطع تحصیلی دیپلم و … – نمونه سوالات استخدامی …

استخدام شرکت فولاد بوتیای ایرانیان سال ۹۴ – دانلودزها

mihan.downloadzha.in/pdown575701_استخدامشرکتفولاد-بوت…Translate this page

استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان اعلام نتایج مرحله ازمون مهارت مراحل و زمانبندی. … استخدام شرکت فولاد زرند ایرانیان دانلود نمونه سوالات استخدامی صنایع فولاد ایران.

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان — فروشگاه … – ۱

bitafile.ir/?p=3016
Translate this page

Sep 15, 2015 – نمونه سوالات استخدامی فولاد مبارکه اصفهان: جهت آمادگی بیشتر داوطلبان آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان، نمونه سوالاتی را جهت مطالعه …

آگهی استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان | مرجع – آخرین اخبار ایران و جهان

www.zamoune.com/…/آگهی-استخدامشرکتفولادمبارکهاصفهان-…

Searches related to نمونه سوالات استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی فولاد

دانلود نمونه سوالات استخدامی فولاد

سوالات استخدامی فولاد مبارکه اصفهان

منابع آزمون استخدامی فولاد مبارکه اصفهان

نمونه سوالات تخصصی استخدامی فولاد

سوالات مصاحبه استخدامی شرکت فولاد

نمونه سوالات فولاد

دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی فولاد مبارکه


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code